כתב אישום חמור נגד רה"מ נתניהו שעל מעילה בפקיד

גזר דין שישמש דוגמה לפוליטיקאים לבל יזלזלו באזרחים שסומכים עליהם לנווט את הספינה למקום מבטחים.

ספטמבר 2015
כתב אישום חמור נגד רה"מ בנימין נתניהו
תזכורת
אני מאשים את רה"מ בנימין נתניהו שנבחר לראשות הממשלה, למרות שרוב הציבור יודע שהוא סחיט, נטול אסרטיביות וכושר מנהיגות ציבורית, מרשה לח"כים הפלסטינים אזרחי ישראל בחסות יו"ר הכנסת יולי אידלשטיין שפוחד מצילו ולמרבית ה-ח"כים יהודים וערבים ממחנה השמאל להתנהג בגסות כלפיו וכלפי כל יהודי מהקואליציה וכלפי כל מי שעולה לנאום מעל במת הכנסת, רומסים ברגל גסה כל שיח חינוכי, תרבותי ואנושי במשכן הכנסת ומעוררים מהומות גם כלפי ה"יורים מהקואליציה בוועדות השונות ואתה אדוני צופה במחזה המבזה את כנסת ישראל באדישות מעוררת רחמים ולמרבה הצער אינך מסוגל להשליט סדר במשכן כנדרש.
בתוך כך לנוכח אדישותך ומאחר שאתה מפגין חולשה אל מול התופעה המכוערת על התנהגות חברי הבית, למרות שנשבעת להגן על אזרחי המדינה בכל תחומי החיים: ביטחונם, ( יצוין שבתחום החשוב הזה אתה משדר רפיון שמנוצל על ידי אויב בפנים ובחוץ ), בריאותם הפיזית והנפשית, רווחתם, חינוכם ורמת חיים נאותה, להתקיים בכבוד מבלי להזדקק לבתי תמחוי ולעמותות הרבות למיניהן. מאחר שבכל תקופות כהונתו ארוכת השנים ועד היום ועד שהציבור ישלח אותו לעשות לביתו, הוא מנותק מהעם ואפאטי לנוכח מה שקורה סביבו ולמעגל עלובי החיים במגזר היהודי המתרחב, שעל פי הדו"ח האחרון של הביטוח הלאומי שמצביע על 1.712,900 ישראלים, מרביתם עלובי החיים היהודים שחיים בעוני בשנת 2015 והעתיד אינו מבשר טובות.
אי לכך אני מגיש נגדך קבל עם ועדה, בגין מעילה בתפקידך והפרת אימונים כלפי כל הציבור, כתב אישום חמור זה, בגין הפקרת המגזר היהודי שבמהלך תפקידך ארוך השנים הפער בין העיניים לאחרים העמיק לממדים שמתחת לכל ביקורת, אי לכך היועמ"ש מתבקש להפעיל נגדך את כתב האישום הנ"ל ולהמליץ לפרקליטות המדינה להשיט עליך מאסר ממושך מאחרי סורג ובריח, בתנאי בידוד וחיים על מים ופת לחם יבש בלבד ולפסול אותך לצמיתות מהתמודדות פוליטית או ציבורית אחרת, בגין הפקרת עלובי החיים במגזר היהודי החילוני והדתי, מחסורי הדיור, על רבבות המשפחות על ילדיהן שסובלות חרפת רעב, קור ומרעין בישין נוספים, שבריאותם לקויה וידם אינה משגת לקבל טיפול בריאותי ממלכתי מלא ממיטב הרופאים ללא תשלום בלתי חוקי, קשישים החיים מקצבה מינימלית עלובה, שמחטטים בפחי אשפה לתור אחר פת לחם, בגד משומש ופחיות ריקות, נשים חד הוריות שמקבלות שכר עלוב שקורסות תחת העול לזון את ילדיהן כדי להקנות להם חינוך מינימלי נאות ולא הזכרנו את ההומלסים העריריים, הסטודנטים וסטודנטיות היהודיות שחלקן נאלצות למכור את גופן כדי לממן את דמי הלימודים במוסדות להשכלה גבוהה, תנאי מגורים ומחיה נאותים, ניצולי השואה עניים שכסף השילומים נועד להם, הנכים וחלשים נוספים שחיים בתנאי עוני תת אנושיים אופייניים למגזר היהודי בלבד.
נ.ב.
אין כאן טעות לגבי העוני במגזר היהודי בלבד. לפני כמעט 4 עשורים המגזר הערבי שמורכב מפלסטינים אזרחי ישראל, דרוזים, נוצרים ומעוטים אחרים, היה עני וחלש. במנהרת הזמן ועד ימינו המגזר הפך לחזק ועשיר מאד וביניהם טייקונים רבים, שמצליח לסחוט דרך נציגיהם בכנסת ובחסות מפלגות השמאל היהודי-ערבי והתקשורת, מ-הממשלות לדורותיהן ועד היום מיליארדי שקלים. מרביתם מתגוררים בארמונות, ווילות פאר, לא בונים לגובה, נוסעים ברכבים יוקרתיים כולל נשותיהם, טסים בהמוניהם לתור בארץ ובחו"ל, בקיצור רמת חיים גוהה ודומה לאלה שבגן העדן עלי אדמות...אין אצלם עוני, בתי תמחוי, מחוסרי דיור, מחטטים בפחי אשפה, אין ילדים ומשפחות רעבות ועוד אינים רבים נוספים בכל התחומים. הם מצליחים כאמור לסחוט מיליארדים מהקופה הציבורית באישורך, לראיה התנצלת פעמיים בפני המגזר, התנצלות מבישה עליה שילמת 15 מיליון שקלים שנשפכים לחבית ללא תחתית וזורק אגורות לעלובי החיים למגזר היהודי.
לסיכום מר נתניהו אתה מועל בתפקידך בזה שאתה לא סופר את עלובי החיים היהודים רעבים ומופקרים, של חולי ועזובה פושעת לא מחויבת המציאות ואל תספר לנו את השקר הגס שאין כסף בקופת המדינה, אבל למגזר הערבי שחי ברווחה אתה מקציב מיליארדים מדי שנה, בונוסים והיד נטויה ואילו למגזר היהודי אתה זורק עצם, אתה זורה חול בעיני הציבור בטענה שבקרוב הודות לתמלוגי הגז ירווח לתושבים, אבל הכול כלאם פדי, מלכודת דבש ומזור יוק!
אדון רה"מ נתניהו, רד נא ממגדל השן בו אתה חי ברווחה ובדוק את מצבם העצוב, העגום והמדכא של עלובי במגזר היהודי ואת המחזה המביש של חלוקת חבילות מדי חג הפסח ובתוכן, מיני וחבילות עניות לא אמרנו מילה על אלפי העמותות וכולן לעג לרש.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל