על השתלטות 15 ח"כים פלסטינים אזרחי ישראל, בהנחיית וועדת המעקב העליונה או נכון יותר ממשלת צללים

מהפך משמעותי ממנו נוצרו שלוש רשויות : הראשות המחוקקת תמסר למפלגה המאוחדת. הראשות המבצעת לתקשורת. הרשות השופטת נותרה בידי בג"ץ שהופך לשכפ"ץ לראשויות האחרות

דצמבר 2015
ישראל מחר-תרחיש 2016-2023
מגה סטירה המדברת בעד עצמה
על השתלטות 15 ח"כים פלסטינים אזרחי ישראל על בית הנבחרים, בהנחיית ממשלת 'וועדת המעקב העליונה', במסווה לממשלת צללים, בחסות מרבית עיתונינו ועורכיהם, השמאל היהודי ישראלי על ארגוניו שנושאים שמות שונים ושמונים.
תזכורת, אחרי שהשופט אהרון ברק פרש מ'העליון', קבע שהכול שפיט גרם לכאוס בראשות השופטת, נוצר מצב חדש וחל מהפך לא אחראי בלשון המעטה ובכייה לדורות, בחלוקת הסמכויות בין שלושת הרשאיות לנהל לפקח ולשלוט על אורח החיים של אזרחי מדינת ישראל לפי הפירוט:
הרשות המחוקקת תימסר למאוחדת
הרשות המבצעת תימסר לתקשורת
הרשות השופטת נותרה בידי בג"ץ שהפך לשכפ"ץ, לשתי הרשויות האחרות.
כזכור אברהם בורג המתייוון יצא לפני מספר חודשים בקריאה למשאל הערבי ישראלי להתאחד עם המשאל היהודי רדיקלי שהוא עומד בראשו ובינתיים מונה 250 אנשי אקדמיה, לאותת ליתר מפלגות השמאל היהודי ערבי אזרחי ישראל, ליזום איחוד עם מפלגת העבודה, יש עתיד, מרצ, קדימה, התנועה ולשכנע חברי כנסת מסוימים בליכוד וממפלגות אחרות בימין, להתאחד ולהפוך לגוש שמאל שיהווה אלטרנטיבה לממשלות נתניהו, בהנחה מבוססת על מגעים מוקדמים עם ממשלת הצללים הערבית ישראלית המונה 110 חברים, תענה בחיוב לחזונו של בורג, נהיה עדים כאמור להיווצרות גוש שמאל יהודי-ערבי, בתנאי מוקדם ובל יעבור שפנייתו של בורג תענה בחיוב, ייחתם זיכרון דברים על ידי כל יושבי ראש המפלגות ובהסכמת כל המשתתפים שאם הגוש המאוחד ינצח בבחירות, אחמד טיבי יהיה ליו"ר הגוש המאוחד והמעומד לראשות ממשלת ישראל לכנסת ה-21. כצפוי כל ה-יו"רים של המפלגות היהודיות חתמו על ההסכם וכך הגולם יצא לדרך.
הוסכם בעל פה שבמהלך שנות 2018 -2020 שהאופוזיציה הדו-ראשים שתפסה לפתע פוזיציה תעשה כל מאמץ, בתמיכת המאוחדת וחסות התקשורת לתכנן פושט להכשלת ממשלת נתניהו ולגרום לכך שכהונתו תסתיים במהלך שנת 2018 ונתניהו ייאלץ לפזר את הכנסת ולהכריז על הקדמת הבחירות כהרגלו בקודש. לפי כך האופוזיציה המהוללת בתמיכת מרבית עיתונינו הקטנים ועורכיהם, מצליחה להערים קשיים ולשים מקלות בגלגלי הממשלה המכהנת על ידי הגשת הצעות דחופות באי אימון ותרגילים שונים, כולל מכירת האימא שלהם.
בתוך כך רה"מ בנימין נתניהו מודיע לעם מעל במת הכנסת שמפאת הפושט השני שתוכנן נגדו מאחורי גבו וחוסר יכולתו למשול, הוא מפזר את הכנסת ומכריז על הקדמת הבחירות לממשלה ה-33 ותאריך קיומן יפורסם בהקדם.
ביום ה-ש ואחרי ספרית הקולות, העם היושב בציון מתבשר על מגה מהפך היסטורי, המפלגה הערבית המאוחדת, שאחרי יצירת הגוש המעורב, משנה את שמו ל- ג.י. ע. מ. גוש יהודי-ערבי מאוחד, זוכה ברוב קולות ונשיא המדינה ראובן ריבלין המהולל, מטיל עם חיוכו המזויף, על אחמד טיבי להרכיב ממשלה בתוך 21 יום.
ביבי, אופס סליחה, טיבי אינו מאבד זמן ואחרי שבועיים הוא מציג את ממשלתו בכנסת, מקבל את אמונה, נשבע אמונים בתפקידו החדש כראש הממשלה הערבי הראשון ולא האחרון של מדינת ישראל, ממנה את חנין זועבי לסגניתו ואת עיסווי פריג' ל-מ"מ.
מפטר את רובי ריבלין וממנה את זהבה גלאון לנשיאת המדינה.
אחרית דברים:
אחרי שממשלת אחמד טיבי תחתום כצפוי על הסכם שלום עם הפלסטינים בהליך מזורז הכולל את כל דרישותיהם, הראיס החדש אחמד טיבי ואבו מאזן יטוסו יחדיו לנורווגיה, לקבל את פרס נובל לשלום מידי המלך.
נ.ב.
אחרי כינון ממשלתו רה"מ אחמד טיבי דורש לטובת המגזר הערבי - פלסטיני את אישור הכנסת שבנוסף לאוטונומיה התרבותית דה פקטו לה זכה המגזר אחרי ביטול הממשל הצבאי, גם אוטונומיה דה יורה, שתבטיח קיום שלוש מדינות לשלושה עמים, עם תיקוני גבולות מוסכמים על כל השותפים לפי הפירוט הבא:
1. מדינה יהודית-ערבית בגבולות מצומצמים, בראשותו, שאחרי כינון ממשלתו יקים חליפות אסלאמית בישראל ובירתה ירושלים המערבית.
2. מדינת ישראל על טהרת פלסטינים תושבי ישראל, שתקרא מדינת המשולש הערבי בארץ ישראל בראשות השיח סאלח ראאד שיועלה לדרגת חליפה ובירתה אום אל פחם, בגבולות מורחבים במשולש.
3. מדינת פלסטין בראשות אבו מאזן ברוטציה בת שנתיים עם איסמעיל הניהה ובירתה ירושלים המזרחית.
ממקורות יודעי דבר נמסר שהממשלה החדשה תטיל עוצר צבאי על גוש הימין ותארגן את העברתו לאירן להיות עבדים אצל אייטולה חמינאי.
מי שלא רצה להכיר בשתי מדינות לשני עמים, יקבל שלוש מדינות לשלושה עמים ובכך מסתיים 'הכיבוש' והגשמת, חזון מחנה השמאל היהודי...
האם נהה עדים לתחילת הסוף של מדינת היהודים, ימים יגידו.
בתקווה שאתבדה.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל