השמאל והתקשורת מושחתים והערכים והמדינה נשחטים

מאד מעניין שבבית הסוהר הישראלי ראו נשיא, ראש ממשלה, שר אוצר, שר הפנים, אחד נוחי, חברי-כנסת, רב-ראשי לישראל, רופאים שוטרים וחיילים, והשחיתות עדיין מקובלת ומבוקשת! היום יש לאמור: אם לא היית בבית סוהר ולא תהייה בבית סוהר, סימן שאתה לא נשיא לא פוליטיקאי, לא ראש ממשלה, לא שר, ולא חבר-כנסת, ולא שוטר-מחפש-זיון-בכוח...

השמאל והתקשורת מושחתים והערכים והמדינה נשחטים

לשמאל והתקשורת אינטרס משותף,
להפיל את העץ ולגדוע הענף

המחבר: יגאל בור


העם בישראל יודע שהשלטון, התקשורת ובעלי ההון הגדול – מושחתים.

מאד מעניין שבבית הסוהר הישראלי ראו נשיא, ראש ממשלה, שר אוצר, שר הפנים, אחד נוחי, חברי-כנסת, רב-ראשי לישראל, רופאים שוטרים וחיילים, והשחיתות עדיין מקובלת ומבוקשת!
כשהשתחררתי מהצבא אחרי שבוע בכלא שש, אמרו לי: "חייל שלא היה בבית סוהר לא נחשב כחייל...".
היום יש לאמור: אם לא היית בבית סוהר ולא תהייה בבית סוהר, סימן שאתה לא נשיא
לא פוליטיקאי, לא ראש ממשלה, לא שר, ולא חבר-כנסת, ולא שוטר-מחפש-זיון-בכוח...

שאלה: אם קצב, אולמרט, הלא-רב יונה יחיאל מצגר, דרעי ומרעיהם, היו יודעים מראש שיתפסו אותם בקלקלתם וקלונם יהיה נורא-ואיום, האם זה היה מונע אותם מהעברות שעליהם נדנו למאסרים?
תשובה: לא . הם לא היו יכולים להמנע מהעברות שהכניסו אותם לרשימת הקלון של "העם היהודי העצמאי בארץ הקודש".
הסיבה: כל האנשים הללו לא נכנסו לפוליטיקה וציבוריות בשביל הכבוד. כולם נדחפו ל-למעלה כדי להשיג טובות הנאה, כוח, וראווה.
ויותר מזה, רוב האנשים שהכירו את הדמויות האלה ידעו עם מי יש להם עסק, שאם לא כך גברים מחפשי-זונות-רחוב, לעולם לא יגשו לנשים שאינן שייכות למגזר הזה...
מספיק להשוות את צורתו של הרב מצגר לדמויות של הרבנים הראשיים האחרים. הרי גנדרנותו צועקת מכל תמונתו שהוא אישר לפרסום. מתחת למסווה אמתי של יודע ובקי הסתתר הרצון לעשות את תורתו לגרדום ולחפור-בו.
"הלא-יהודי הזה" מעולם לא התחרט ומעולם לא ביקש סליחה, כך גם אולמרט ודרעי וקצב, ונוחי...
כולם קורבנות של משטרת ישראל המושחתת...
וראו-הפלא ופלא, שני מדינאים שונים מאד זה מזה נחקרו, ונחקרו ועוד פעם נחקרו במשך שנים והמשטרה המושחתת לא מצליחה להכניס את השניים לבתי הסוהר...
הרי כול מי שבקי במה שהולך במדינת ישראל לטובה, זה הודות למנהיגותו של בנימין נתניהו.

בכול המפלגות יודעים שאין-אדם שבאמת טוב בפוליטיקה, בביטחון, בדיפלומטיה, בקשרים חובקי-עולם כמו מיסטר ביבי.
כל העם בישראל רואה חדשות, קורא חדשות ושומע חדשות. כולם יודעים שתיקי האשמות הם לא תיק מס.1. תיק מס. 2. תיק מס. 3. תיק מס.4. אלא התיקים הדינוזאורים: 1000. 2000. 3000. 4000. ולמרות הניפוח במלא הרוח, אין גורם אחד במדינה שמוכן להגיש את התיקים לבית המשפט...

התלבשו על היועץ המשפטי המצויין שלנו ויורדים לחייו: "משפט, משפט, משפט". והאיש הישר הזה שיודע לקרוא, לא יכול להחליט לפתוח במשפטים.
התקשורת והשמאל יש להם אינטרס כוח, כסף, שילטון. לא צדק, לא עם, לא מדינה, לא יושר, ולא נאמנות ליושר.
אם בסופו של דבר התיקים יתפרסמו וייודע שאכן מר נתניהו פשע נגד היושר, הצדק, וחוקי המדינה, זה סופו של היועץ שידע אל הפשעים שבתיק והוא לא הגיש תביעות.
מה דעתכם: מי יותר ישר והגון בין שני הזקנים (בעלי-זקן) הרב מצגר או היועץ המשפטי?
כמה שמאלנים וכמה עיתונאים הגישו למשטרה תביעות על הפשעים של מר נתניהו? הרי הם יכולים לטעון שיש להם אינטרס-חוקי לתבוע שכן הם אזרחים שנפגעו ממעשי ראש הממשלה, אבל אף אחד לא מוכן לנסות להזיז את האבן שעל פסגת-ההר לכיוון התהום, הם רוצים להכריח את היועץ המשפטי שהוא יכניס את ידיו לחומצה השורפת כדי שאולי הם יוכלו להרוויח מזה.

לפני שישים חמש שנים החלה להתפרסם סידרת הספרים "חסמבה" של הסופר יגאל מוסינזון. בשני הספרים הראשונים הרעים היו הבריטים ששלטו כאן עד 1948. ההצלחה הייתה מוחצת. ההמשך היו סיפורים לתקופה של אחרי צאת הבריטים והרעים היו מסתננים ערבים ויהודים מעולם הפשע.
באחד הספרים יש חששות שאת הפשעים עושים יהודים, אבל ירון זהבי, ראש החבורה, אמר שיהודים לא עושים פשעים כאלה. אני הסכמתי עם זה בכל מאודי. ראיתי את הרוע של האנגלים ושל המסתננים, אבל אצלי לא היו רוצחים וגנבים יהודיים.

היום, לאחר 66 שנים אני מתחנן לפני השמאל והעיתונאים:
"די. מספיק רוע. תתחילו לכתוב ולשבח על אנשים ישרים וטובים. אני אומר לכם בידע מוחלט: רוב בני האדם שגרים במדינת ישראל, ערבים, יהודים ונוצרים, הם אנשים טובים מאוד. את הרוע הגדול עושים בעלי מרפקי-פלדה שנדחפים לשולחנות שיש שם כסף, זהב, דם, וכיבודים, ולמרבה הצער, רוב הרעים במדינת ישראל הם יהודים-רעים-מאד, וביניהם הרבה פוליטיקאים, ראשי ישובים, ומתעשרים מכספי הציבור".
אני פונה אל בנימין נתניהו:
מר נתניהו היקר,
אתה הולך לנצח בפעם האחרונה בבחירות לראשות הממשלה.
מי לנו עוד כדוד בן-גוריון כמנהיג הגדול ביותר של העם היהודי. לאחר עשר שנות כהונה האיש פשוט נמאס על העם... כן, נמאס ממנו. הוא ידע להגיע לכך... וכאשר הוא הקים מפלגה משלו, הוא הובס...
כך הובסו: משה דיין ועוזר וייצמן.
כך נצחו: יגאל ידין, מנחם בגין, אריק שרון. איש מהם לא עורר סלידה, כי יושרם היה ידוע. (גם דוד בן-גוריון היה אדם חסר אהבת הממון, לאיש לא היה כל רכוש משלו, אבל דרכו המדינית הפכה לצרעת מגרדת...).
אל הרעים שמעמדים פני-טובים.
כל-הרעים שפגעו בעם היהודים בצביעותם, גמרו רע. איש מהם לא השאיר שם-טוב אחריו, כולל עוזר ויצמן.
הערה: וייצמן היה מפקד מעולה של חיל-האוויר ונשיא מצויין. את חסרונו הציבור יודע ואני לא אכנס לרכילויות. אבל אני אומר שלמרות היותו של וייצמן-השני טייס ומפקד מצטיין ולמרות שהיה נשיא טוב, הוא לא חקוק בלב העם.

אל הפוליטיקאי הישראלי:
אם אתה חבר כנסת שנעדר מרוב הישיבות.
אם אתה מצביע בעד העלאת משכורתך כחבר-כנסת.
אם אתה מנצל את הכוח שבידך כדי להגדיל את הרכוש שלך.
אם אתה מקורב לעולם-התחתון ולטייקונים הישראלים.
אם אתה פועל נגד טובת הציבור ובעד טובת העשירים והחזקים.
מספיק שרק "אם" אחד מלמעלה ידבק בך, ביזבזת את ההזדמנות להיות ישראלי גדול. אם היית יכול להיות גדול ואתה לא פעלת להיות גדול-ישראלי, סופך ביזיון וקללת העם.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל