ישראל אתמול-היום-מחר+ הסכם הפסקת אש, ש-רה"מ נתניהו חתם עם הטרוריסט עיסמעיל הניהה, שמהווה לעניות דעתי, בכיה לדורות

האם ההסכמים שנחתמו עם טרוריסטים ופורטו, מסכנים את עתידה של מדינת היהודים?

ישראל אתמול-היום-מחר-2014-2020
אחרי הסכמי אוסלו הפלסטינים שנחתמו בשנת 1993, החלו להשתמש בערמומיות בתורת המשחקים בהובלת הטרוריסט' מס' 1 ייאסר ערפאת, עוד לפני שפרופסור ישראל אומן קיבל את פרס נובל בשנת 2005 על עבודתו המסבירה את תורת המשחקים, הכוללת בין היתר אסטרטגיה כלכלית, צבאית, מדינית וקבלות החלטות אסטרטגיות נכונות, ובמנהרת הזמן ערפאת החל לתעתע בממשלת יצחק רבין ז"ל, בחסות הטבחים הראשיים יוסי ביילין ושמעון פרס ז"ל שבישלו את ההסכם שיהפוך לבכייה לדורות, מאחורי גבו של רה"מ יצחק רבין ז"ל, והטלת האחראיות מפי אבו מאזן, לפיגועים נגד ערי ישראל היהודיות, על ארגונים שמסתתרים תחת שמות שונים ומשונים ומשחקים בהצלחה לא מבוטלת בשקרים ומשחק מילים שכאילו ארגוניהם אינם קשורים ל-אש"ף ו-חמאס, רחמנא ליצלן. הדוגמה הטריה של שיגור יותר מ-60 רקטות לעבר הדרום ב-12/3/14, גרר את צה"ל לשולח מטוסים להפגזת מקורות הירי, שלא מזיז כהוא זה לאף טרוריסט והם ממשיכים לצחוק כל הזמן בדרך להפגזות ולפיגועים האין סופיים הבאים...
בתוך כך אנחנו מתבשרים על ידי האויב שארגון הג'יהאד המוסלמי אחראי על שיגור הרקטות וכהרגלם בקודש, הממשלה והתקשורת בולעים את השקרים של העברת האחראיות על ארגון אחר ונהנים מהגינוי המזויף של אבו מאזן על השימוש ברקטות נגד מטרות אזרחיות שלנו ונבחרינו המכובדים יוצאים בהצהרות חלולות ואיומי סרק שמשדרים חולשה, שישראל תמשיך להתגונן אם תותקף.
עד כאן המשך הצלחת זריעת החול של אבו מאזן ואיסמעיל הניהה בעיני מנהיגי ישראל במשחק שזור במלכודות מתוחכמות עד שישראל תענה לכל דרישותיהם, האין סופיות, אחרת...
האמת היא שלמעשה אין הבדל אידאולוגי בעיני שכנינו הערבים הקרובים והרחוקים שמטרתם המשותפת חיסול מדינת היהודים וכאמור גם בעיני מרבית הערבים הפלסטינים אזרחי ישראל בשאלת המשך קיומה של מדינת היהודים 'האהובים' כל כך עליהם.
הטרוריסטים מצליחים לסחוט מחוות ללא תמורה מכל הממשלות, בחסות יש עתיד, העבודה, מרצ, התנועה, קדימה, שלושת הסיעות הערביות, שלום עכשיו, בצלם, הקרן החדשה, אם תרצו, יש דין, עדאללה, ארגונים ערבים וישראלים אחרים, בחסות מרבית עיתונאי-נו ועורכיהם המהוללים...ועד שלא יקום אצלנו מנהיג לא סחיט, ללא מורא, בעל ביצי ברזל בין הרגליים, שיודע לנווט כראוי את הספינה למקום מבטחים, עם ראש בריא על הכתפיים וראית הנולד ויעצור את הסחף המסוכן הזה, עשויה להתחולל חלילה שואה נוראית שתכה שוב בעם היושב בציון.
אחרית דבר: אחרי 66 שנות שלטון עצמאי, הממשלות לדורותיהן הוכיחו מצד אחד שהיהודים יודעים להפריח שממה, לבנות מדינה ולקדם אותה לקדמת הבמה העולמית, צבא לתפארת, עם הישגים גדולים בתחומים רבים ומגוונים, מאידך אותן ממשלות הוכיחו במנהרת הזמן, שיהודים לא יודעים לנהל מדינה ריבונית!
נבחרינו בקואליציה ובאופוזיציה ובעיקר מוביליהם, ממאנים לראות את הנולד מעבר לקצה אפם, לא למדו לקחי עבר והמכות העם הזה קיבל בעבר וממשיך לקבל, גם אחרי השואה והעדר ניהול מדיניות נבונה תוך שמירה על ביטחון המדינה ואזרחיה.
בתוך כך עם ישראל התבשר לאחרונה על הסכמה הפסקת אש עם הטרוריסטים, בתיווך נשיא מצרים סיסי ורה"מ נתניהו, אישר אחרי הסכם להפסקת אש העברת 15 מיליון דולר במזומן בתוך מזוודות והעברת טונות סולר ועוד כאלה מחוות בעלות של מיליוני שקלים.
דא עקא, נראה שרה"מ נתניהו שכח שאסור לעשות הסכמים עם טרוריסטים, וכל בר דעת יודע שאם תיתן להם אצבע, ידרשו את כל היד, תן להם את היד, ידרשו את כל הגוף, תן להם את הגוף ידרשו את הבית...
התקפות הטרוריסטים על ישראל, על יישוביי עוטף עזה ואחרים כולל נפגעים ואובדן חיים של אזרחים על ילדיהם, שחיים בפחד עד לתקיפות נוספות חריפות יותר, ומענה הולם יוק!
ראש ממשלת ישראל נתניהו משדר כניעה לטרור, בטענה צולעת שהוא מונע מלחמה, הוא יודע היטב שחיילי צה"ל שונאים מלחמות, אבל בל יעז אויב לאיים על ביטחון ישראל ואזרחיה...
לטרוריסטים אין גבול לדרישותיהם וכל בר דעת מבין שנעשתה טעות אסטרטגית קשה ובלתי הפיכה ע"י רה"מ נתניהו שאינו חסין מטעיות מפאת העדר ראית הנולד, ותיקונה יבוא רק אחרי הפעלת צה"ל המפואר שלנו על מפקדיו וחייליו היקרים, שיכה בהם בכל הכוח, כדי לחסל עד לשורש את קני הטרור וראשיהם.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל