מפלגת אזרחים ותיקים, מאחוריך!

היום הושקה מפלגת גמלאים נוספת בשם "אחריות למייסדים". את המפלגה ייסד ח"כ לשעבר חיים דיין ממפלגת צומת שבראשה עמד רפאל איתן (רפול). את כנס ההשקה כיבד בנוכחותו חתן פרס נובל הפרופ' דן שכטמן.

האם "מפלגת האזרחים הוותיקים" שהושקה לפני שבועיים אמורה להיות מודאגת? האם לא די במפלגת גמלאים אחת? תשובה חכמה לא קיבלנו משתי המפלגות. לשם מה נחוצות מספר מפלגות הנלחמות על קולו של האזרח הוותיק ובסופו של דבר הן אינן עוברות את אחוז החסימה. להן הפתרונים.

בטכס השקה נשאו דברים הפרופ' דן שכטמן שהציג את עצמו כתומך המפלגה והוא התמקד בדבריו בנושא החינוך והדגיש כי איכות המורים הוא הדבר המרכזי שעל משרד החינוך להקפיד כי החינוך הוא עתיד המדינה. יעל גלזר, פעילה חברתית סיפרה על הקשיים שנתקלה לקבלת סיוע עבור אביה בן ה-95 ממשרד ביטוח הלאומי אותו כינתה גוף ארכאי. פעיל חברתי נוסף, חיים בן שלוש, ציין כי חייבים לעצור את העוולות במדינה שנגרמות לאוכלוסיות המוחלשות. אופיר שהם, מנכ"ל המפלגה דיבר על ערבות הדדית שבלעדיה אין תקומה למדינה.

בקשה שהופנתה לדובר המפלגה אורי בינדר, להציג את מצע המפלגה ורשימת המועמדים לכנסת נענתה בשלילה ובאגרסיביות, כפי שגם לא התקבל הסבר מדוע הוצג פרופ' שכטמן בפייסבוק של המפלגה, כמי שהוא עומד בראשה.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל