משאל עם שתכליתו, האם לבטל את בג"ץ ולהחליפו בסנהדרין הגדול

השופט בדימוס אהרון ברק, קבע תקדים מסוכן עוקף דמוקרטיה שגרם לאנרכיה בכל תחומי החיים

אחד באפריל 2014
ישראל מחר- הסנהדרין הגדול
תרחיש סטירי
כזכור נשיא בית המשפט העליון בדימוס אהרון ברק, קבע ותקע תקדים מסוכן עוקף דמוקרטיה, הוא החליט שהכול שפיט והפך את שופטי בג"ץ לסגני אלוהים הכול יכולים, דוגמת ביטול חלק מחוקי בית הנבחרים, ראה פסילת החוק למניעת הסתננות ועקב עתירות של ארגונים ואזרחים שונים, תוך התעלמות שמקור סמכותם ניתנה על ידי מינוי הדרג המדיני ולא על ידי בחירת הציבור.
תזכורת: בג"ץ אישר את השתתפות יו"ר בל"ד עזמי בשרה להתמודד בבחירות לכנסת, כזכור האיש הזה גרם נזק חמור לביטחון המדינה ונמלט, בנוסף לטעותו הבלתי נסלחת בג"ץ לא פסל את חנין זועבי ורק השד יודע מה גרם להחלטות התמוהות הללו ו'טעויות' נוספות שלא כאן המקום לפרטן.
נחזור לנושא הסכנה לדמוקרטיה, אם המצב האבסורדי של התנהלות שופטי בג"ץ, שמתנהגים לכאורה כמו בריוני השכונה, בחסות התנועה לאיכות השלטון והעומד בראשה שתומן את ראשו בחול, מחנה השמאל היהודי-ערבי, מרבית שופטי בג"ץ והתקשורת יימשך, ואם נשיא/ה בג"ץ או הבא אחרי השופט גרוניס שפורש בקרוב או הבא/ה אחריו לא יבטלו את החלטתו האומללה של השופט אהרון ברק ולא יעקפו את החלטות הרשות המחוקקת ואם מחוקותינו, לא ייזמו חוק המבטל את קביעתו השגויה והאומללה של אהרון ברק, כיון שלמרבה הצער אין חוקה במדינת ישראל, נהיה עדים בעוד זמן לא רב, למחול שדים בדמות הפרת חוקי יסוד נוספים, שתגרום לאנרכיה בראשות השופטת, שהשלכותיה על איכות החיים בארץ תהיינה הרסניות...עד כדי לסכן את המשך קיומה של מדינת היהודים.
בג"ץ המונה כיום 15 שופטים בינתיים, 'יופצץ' כאמור באין ספור עתירות, על כל חוק שלא נראה לנשיאם או למאן דהו במפה הפוליטית והציבורית ונשיא/ת בג"ץ יחליט לבטלו, יהיה צורך בהול במשאל עם, בשאלה האם לבטל את הגולם שקם על יוצרו תחת השם הבומבסטי " בית המשפט העליון, אוהו " העליון " ולבחור תחתיו סנהדרין גדול מודרני מעורב דתי-חילוני שהרכיבו יימנה 72 שופטים, בראשם ייבחרו שני נשיאים אחד חרדי, השני חילוני.
בתוך כך הממשלה החליטה לחוקק חוק יסוד משאל עם, שתכליתו אחת:
האם לבטל את בג"ץ ולהחליפו בסנהדרין הגדול?
לכתבינו נודע ש-רה"מ נתניהו ביקש מוועדת חוק ומשפט להכין ולהגיש בדחיפות הצעת חוק יסוד משאל העם.
מספר ימים לאחר פנייתו, הצעת החוק הונחה כנדרש על שולחן הממשלה, הועברה להצבעת שלושת הקריאות הנדרשות בחוק, בהליך מידי ו-אושרה ברוב של 68 קולות.
תרחיש לתוצאות המשאל:
להלן תוצאות הבחירות שתערכנה ב-1 באפריל 2017 ואחרי ספירת הקולות, נמצא ש-90% מהציבור השיב בחיוב לביטול בג"ץ והחלפתו בסנהדרין הגדול. ההחלטה החד משמעית של רוב הציבור תגרור אחריה ביטול הבחירות הכלליות לכנסת, ופירוק כל המוסדות הציבוריים כמפורט בקצרה:
פיטורי רה"מ המכהן ויתר 119 ח"כ ש-יישלחו לעסוק בעבודה יצרנית, בתעשייה, בניין וחקלאות, עבודה פקידותית בלשכת העבודה שתכלול את כל המועסקים בבית הנבחרים שייפטרו לרבות נשיא המדינה ראובן ריבלין המהולל ומשרתיו הרבים, את תפקיד מבקר המדינה, פיזור ופיטורי שופטי בג"ץ על כל הערכאות המשפטיות החילוניות והדתיות, תפקיד ה-יועמ"ש, פיזור הפרקליטות על כל שלוחותיה כולל ביטול כל המוסדות הממשלתיים עליהם תחליט וועדה מורכבת ממספר שליחי ציבור בכירים ו-הטיפול בגורל הנשפטים לפי עבירותיהם, כולל בניית עיר מקלט, הקמת בתי סוהר רבי קומות, בהם ישוכנו העבריינים בהתאם לעונשם.
הוועדה קבעה שכל המפוטרים שכיהנו בכנסת לא יזכו בפנסיה ולא יהיו זכאים לפיצויי פיטורין, הוועדה קבעה גם ש-מי שיסרב לעבוד באחד מאותן אפיקי עבודה, לא יהיה זכאי לדמי אבטלה. בנוסף לצעדים שצוינו לעיל גם לשכת עורכי הדין תאלץ לשבת על המדוכה לגבי עתידה ועתיד חבריה וברור שגורלה יהיה דומה לזה של פירוק כל המוסדות המיותרים.
עד לכינון הסנהדרין, הכנסת הנוכחית תמשיך לכהן זמנית עד אחרי ביצוע כל השינויים שנקבעו, אחר כך תפוזר ותחול עבודת הסנהדרין במשכן הכנסת.
האם השינוי המהפכני יעצור את האנרכיה שהחלה בחסות גורמים עוינים ואת הידרדרות מדינת ישראל לראש המדינות המושחתות בעולם ולא אמרנו מילה על 18 דירות בבעלות נשיא בית המשפט העליון הארון ברק שפרש, ימים יגידו...
נ.ב.
בתוך כך מומלץ ל-רמה"ש נתניהו להגיש בדחיפות הצעת חוק בהליך מהיר שתקבע ששופטי בג"ץ ייבחרו על ידי הציבור בקלפי תחת האותיות בבלת.

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל