להמשך התפתחות המדינה אני מצביע לבנימין נתניהו, ומתעב האווז

ההוה בישראל בשני זרמים נגדיים: האחד: המדינה הקטנה בעולם, עם אוכלוסייה של תשעה מיליון בני אדם, היא מעצמה עולמית. זאת עובדה. אם זה לא היה כך, השמאל לא היה מת להמית את הצ'רציל היהודי.

ביבי הוא צ'רציל ישראלי

לְהֶמְשֵׁךְ הִתְפַּתְחוּת הַמְדִינָה אֲנִי מַצְבִּיעַ לְבִנְיָמִין נְתַנְיָהוּ, וּמְתַעֵב אֶת הָאַוָוז

המחבר: יגאל בור 3.למרץ 2019


ההווה בישראל נחלק לשני זרמים נגדיים:
האחד: המדינה הקטנה בעולם, עם אוכלוסייה של תשעה מיליון בני אדם, היא מעצמה עולמית. זאת עובדה.
השנייה: קבוצה של מפלגות קטנות ששואפות להיכנס לכנסת וליהנות מהפרוז'קטור המאיר את חבריה לציבור.
אל הזרם השמאלי מצטרפים שוחרי ההכנסה הקלה, צמאי פרסום, ענקי-העושר וחבורת עיתונאים שטובת הציבור היא קוץ בישבנם.
אם זה לא היה כך, השמאל לא היה מת להמית את הצ'רציל היהודי.

המשותף לכל המפלגות הזעירות היא העובדה שלקבוצות האלה אין כוח כלכלי להיות גדולות, ואין להן בשורות מיוחדות לעם השוכן בציון.
חלק מהמפלגות הזעירות מרימות דגלים חברתיים בגוון שמאלני. כל עוד הם עוסקים בנגעי מדינת-ישראל ותושביה, יש כלפיהם רגשות נעימות.
כאשר הן מתחילות להמציא שלום עם אויבי מדינת-ישראל, הם ממש ספחת...
ביחס למלחמת-החורמה של השמאל והתקשורת באיש שהכניס את ישראל על-המפה העולמית, רק העתיד יגיד אם נתניהו שיחד, גנב, רימה, רצח, שדד והתחמק משרות צבאי.
צריך לחכות עד שתהייה החלטה להגיש נגדו כתב אישום, לשמוע עדויות, לשמוע סנגור וקטגור, ולא להאמין לתקשורת הנלוזה של מדינת-ישראל. העלובים שבכתבים מחפשים סנסציות, מנפחים, ממציאים, משקרים ומסיתים כדי לקבל שורה בעיתון וראיון בטלוויזיה. במדינת ישראל הקטנה לשני מקצועות יש יותר מידי בעלי-מקצוע מכניס:
א. עורכי-דין תחמנים.
ב. עיתונאים בגרוש.גְידֹוֹלֶיִ "השובל של הפוליטיקה " הֵם עוֹרְכֵי-הַדִין שֶׁמֶגִינִים עַל מדינאים מָושְׁחָתִים, וסוחטים מהם משכורות בנפח של מיליונים .
האחרים הם האנשים שיושבים בצווארי-הבקבוק של הפרסומות, בתחנות הטלוויזיה, בעלי עיתונים ושבועונים, וכדומה. אני לא יודע להעריך את הסכומים שזורמים שם אבל לא הכסף קובע אלא השרירים החזקים בלחץ על דעת-הקהל. קשה לי להעריך שהם מצליחים להטות באמת את הפוליטיקה הלאומית של העם בישראל. הציבור הישראלי הוא לא עדר של בהמות שמקשיבות למה השמוקים האלה רוצים להשיג.
העובדה: כל הידיעות על החקירות הרבות על מעשי משפחת נתניהו, לא מצליחות להוריד את הפופולריות של הצ'רציל היהודי. מי שמכיר את סיפור חייו של צ'רצ'יל המקורי יודע שכאשר אנגליה הייתה במשבר גדול, וינסטון הגדול נקרא לנווט את האי האנגלי וכאשר האי הגיע למקום בטוח הוא ניזרק מהסיפון.
יש הבדל ענק בין תנאי החיים בישראל לתנאי החיים באנגליה. האי-הגדול מוקף באוקיינוס ויש לו אוכלוסייה של עשרות מיליוני בני-אדם. לישראל יש אוכלוסייה יהודית שמונה כשמונה מיליון יהודים בלבד, וישראל מחוברת יבשתית עם אויבים מוסלמיים קיצוניים מכל-עבר. אם השלטון מתחלף בין המפלגות הגדולות, אין הבדל גדול בגישה לביטחון הלאומי והכלכלי.
לעומת זאת ההבדל בין הימין והשמאל בישראל הוא ענקי. בעוד הימין עסוק ביישוב ארץ-ישראל ההיסטורית, השמאל עסוק במאבקים פנימיים מי יחזיק בהגה הבוחר את נתיב התנועה קדימה או אחורה.
הבדל נוסף נמצא במסורת הפוליטיקה האנגלית הוא בן שמונה-מאות שנים. המסורת היהודית ספוגה בגלותיות, וענייה במסורת בוטחת בת שבעים שנה בלבד.
אם באנגליה האוכלוסייה היא בת 66 מיליון בני אדם. נפח הפוטנציאל הגדול יכול תמיד לפתח אנשים המתאימים והמוכשרים להנהיג את המדינה,
בישראל הבחירה היא מתוך8 (שמונה) מיליון יהודים בלבד.
מכאן שהסיכון בבחירת מנהיג צולע בישראל, הרבה יותר גדול מאשר באנגליה.
אם באנגליה הפוליטיקאים הבריטים מוצאם מעם שהוא עצמאי מזה אלפיים שנה, מדינת ישראל היא עצמאית רק שבעים שנה ובתוכה הרבה פוליטיקאים שאינם פרי שגודל על אדמת המולדת של העם.
אם הבוחר הישראלי מבין את ההבדלים העצומים בין העצמאות הישראלית ובין העצמאות בעולם המערבי, עליו לבחור רק בנתניהו. לאיש יש כישרון הנהגה נדיר. לכל האחרים אין גרם אחד של ניסיון ושל יכולת לנווט את הג'יפ הישראלי באדמת הטרשים מלאת סלעי-מחלוקת וסכנות בבטחה.
זהו.
הולכים לקלפי בלי להמר על הברווז הצולע ששמו הוא גאנץ... או לפיד שהוא רק נר חנוכה קטן וסמפתי.
עלינו לתת לנתניהו לתת לנו עוד מחזור שלטוני בן ארבע שנים.
• העולם נמצא בתוך מלחמת העולם השלישית.
• הנלחמים הם הערבים הקיצוניים הנתמכים על-ידי טייקון רוסי.
• המהגרים המוסלמיים באירופה, אמריקה, קנדה ואוסטרליה הם פצצת זמן מתקתקת.
• המתגוננים הם המדינות-הנוצריות המאמצות.
• אצל העם היהודי הלוחמים הישראלי נתמכים רק על-ידי העם היהודי בציון ובגולה.
יחי בנימין נתניהו.בוחר יקר, הנח בצד השמצות שלא עמדו במבחן בית-המשפט. כלום אתה רוצה להחליף מדינאי עולמי שהציב מדינת גמדים למעמד של מעצמה עולמית?
האם היית מסכים לעלות על מטוס ג'מבו שהטייסים שלו הם שניים שהיום סיימו קורס טיסה על מטוס קטן?
אף אדם נורמאלי לא יעשה שני דברים.
א. הוא לא ימליץ לפסול לטיסה מי שזה העתה ירד ממבטן במטוס פייפר.
ב. הוא לא יסכים שטייס פייפר יטיס מטוס ג'מבו עם ארבע מאות נוסעים כולל ילדים..

לך לקלפי ותבחר בקברניט הטוב ביותר בין טייסי הפייפר וקצינים שאינם מתאימים לפוליטיקה הגונה.

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל