עוצמה יהודית

הגיע הזמן לומר אמת

באתי לשתף כאן ועכשיו אתכם ואתכן בפעולה בלתי חוקית ולא מוסרית בעליל, שדגל שחור מתנוסס מעליה.

והכוונה לפסילת הזולת היהודי, עד כדי רצח אופי, תוך כדי רכילות, שיימינג, לשון הרע, הוצאת שם רע, הוצאה דיבה, דמוניזציה, האשמתו בפשעי נאצים ופשיזם, רק מפני שהוא מבקש שלום, רודף שלום, אוהב העם היהודי והמדינה היהודית וארץ ישראל, בדרך שבה בחר, ותנועה חברתית לאומית פוליטית לה הוא שייך מבחירה חופשית.

שנאת אחים, שנאת חינם, מלחמת אחים, מלחמת אזרחים, הם ממש כאן, והם נעשים בכלי הנשק של התקשורת, על ידי רוצחי מקלדת, שהם למרבה הבושה והכלימה כסויי ראש וגלויי ראש כאחד.

אילו היתה מחלה זו מקננת רק בכופרים, באפיקורסים, בבני בליעל שונאי ביבי והמחנה הלאומי והזהות היהודית, לא הייתי נדהם כל כך. אלה רגילים לאלימות מילולית וגם לחיסול חשבונות פוליטי, גם אם חלק משמעותי מהם, מכבס את המילים במכבסת מילים, ונוקט לשון בית מרקחת, ומאפר את פיו ופניו הרעים, כמו החזיר הפושט טלפיו ואומר טהור אני.

האדמה נרעדה שוב ושוב, כאשר את אומנותו של בלעם, תפסו אנשים כסויי ראש, שהתברר שהם עונים לתואר רב. לא האמנתי למשמע אוזניי ולמקרא עיניי, כאשר עברתי על דפי עלון השבת המכונה 'שבתון'. עלון שממתמחה בהדחת והסתת יהודים לעזוב ארץ חמדה ולעשותה שפחה חרופה בפני טומאת חוץ לארץ, כשהם פוגעים בבת עינו של הקדוש ברוך הוא, ויורדים לפרנסת אחינו ואחיותינו העוסקים בתיירות פנים ומרבים חמדת ארץ אבותינו, מקום השכינה אליה ערגנו וכספנו אלפי שנים.

בעלון הזה, פורסמו טורי דעה שהם כולם טורי תועבה, שבהם עוברים על איסורי התורה כולם שפירטתי לעיל, בכל הקשור לצירוף עוצמה יהודית לרשימת הבית היהודי לכנסת. לא האמנתי למקרא עיניי. הרב משה ליכטנשטיין, מראשי ישיבת ההסדר הר עציון כותב דברי בלע ולשון הרע מהגרועים שקראתי אי פעם: "כל הנותן יד במישרין או בעקיפין לצירוף חבורה הסוגדת לכוח, אדישה לאלימות, מכבדת רוצח המונים, ומלאה שטנה כלפי הרבה יהודים ושאינם יהודים, יישא באחריות לחילול השם שייגרם על ידיהם בשבתם בכנסת כנציגים דתיים". לא זאת בלבד שאותו משה ליכטנשטיין איבד מיידית את התואר רב, בעברו על מצוות חמורות מן התורה, כמי ששנה ונעשה לו הרגל, אלא שפגע גם בכבוד אביו כשהביא סעד לדברי השטנה שלו כלפי יהודים, מאביו זצ"ל. להערכתי ולעניות דעתי, אין תקדים נורא יותר להשתלחות ארסית ואכזרית של אדם המכונה רב, כלפי יהודים בכלל, ובפרט כלפי יהודים יראי שמים, תלמידי חכמים מובהקים, ביניהם תלמיד חכם גאון יהודי קדוש שנרצח על היותו יהודי בידי אויב ערבי צמא דם, כלפי יהודים צדיקים המקיימים קלה כחמורה, בכל הנוגע לתורה ומצוות, ובוודאי בכל הנוגע במלחמת הגנה על קדושת המחנה, קדושת בנות ישראל, קדושת הארץ, וקדושת החיים של יהודים. ואת כל זאת, כתב אותו משה ליכטנשטיין בעוד דמיה של אורי אנסבכר הי"ד זועקים אל השם יתברך מן האדמה, יחד עם כל הקדושים אשר נרצחו באכזריות על ידי אויבי העם היהודי והמדינה היהודית.

מצדה השני של תועבת משה ליכטנשטיין, מופיע עוד אדם המכונה רב, והוא בני לאו, אשר עובר על איסורים חמורים מן התורה בגסות רוח ומלכלך ומזהם את הנפשות, כשהוא מתאר באופן כאילו-אקדמי, כאילו שהכל מסכימים איתו, את עוצמה יהודית כתנועת ימין קיצוני גזענית, בעל סממנים פשיסטיים. נוקט השוואה בין מטרות עוצמה יהודית לחוקי נירנברג. מכנה את התורה לה נאמנים 'עוצמה יהודית', כתורה שספוגה בגזענות. הוא מתעקש להיות קשה עורף: "לא אמרתי בדרשה שהמפלגה היא נאצית. כן אמרתי שהיא גזענית וחוקיה דומים לחוקי נירנברג של התנועה הנאצית....הם יהיו המכניסים את תורת הגזע לשערי בית המחוקקים...כתם הרע הזה לכל משמעויותיו".

אורו עיניי, כשקראתי בעמוד הבא, קול שפוי כמו של שרה ב"ק: "די! אני לא יכולה יותר לשמוע מאנשים שהם 'הדתיים הנורמלים' וכנראה שכל השאר לא. רק אתם נורמליים? כמה התנשאות צריך בשביל לומר זאת....בבקשה תפסיקו עם הפלגנות וההתנשאות! תכבדו את מי שמסכימים לשאת על כתפם את עול צרכי הציבור באמונה...ותבררו מילים. תזכרו שאחרי הכנסת בסוף נפגשים גם בבית הכנסת". וכן קולו של שלמה פיוטרקובסקי נכתב: "אני לא מוכן להצטרף למסע שהחל אז וממשיך גם השבוע של הצגת אנשי 'עוצמה יהודית' כגרסה ישראלית לנאצים.....הקמפיין שנועד ליצור את הקישור בינם ובין נאציזם הוא פשוט שגוי".

מספר עמודים לפני נכתב על עשרות ראשי רשויות מאיזור יהודה ושומרון ומוחתארים פלסטיניים, המתגוררים בסמיכות זה לזה, וניהלו בשבוע שעבר, לראשונה, פגישת עבודה סגורה במלון המלך דוד בירושלים, במטרה לקדם שיתופי פעולה בדרג המקומי והמוניציפאלי, במעמד שגריר ארצות הברית בישראל, דיויד פרידמן.

ילמדו אותם המכנים עצמם רבנים, אשר התירו חרצובות לשונם, וממרומי הר עציון, הטיפו על יהודים חלוצים צדיקים, הנלחמים מלחמת קודש למען הקודש, מאותם מוחתארים פלסטיניים, כיצד יושבים יחד ודנים על צמיחה כלכלית הדדית ומשותפת.

גילוי נאות: אינני ממצביעי עוצמה יהודית. מעתה ועד עולם אתמוך בהם ובזכותם המלאה לייצג קהל קדוש של מאה אלף יהודים גיבורים ואהובים עליי ביותר.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל