מה קורה לנו?

הסוד מאחורי הבחירות במדינת ישראל 2019

מה באמת קורה כאן?
מה קורה במדינת ישראל באמת?
מדוע בפעם הראשונה בתולדות מדינת ישראל מתקיימות בחירות חוזרות?
בשלב הזה מצאתי תיאוריה שנכון, היא תיאוריית קונספירציה, אבל היא מהסוג של תיק דבקה, והיא מתנגנת לי היטב. התיאוריה היא שכוחות השמאל במימון מרטין שלאף דרך ליברמן ולפיד רוצים לבטל את הבחירות.

הראיה הנסיבתית הראשונה: שלושה ימים אחרי שנודעו תוצאות הבחירות, כאשר ליברמן הבין שהוא יכול לבטל אותן, הוא נסע לבקר את אדונו, המיליארדר מרטין שלאף, ואל הפגישה הצטרף לא אחר מאשר יאיר לפיד, שגם הוא מעוניין בהתנקשות בדמוקרטיה.

לשם מה נסעו? שניהם נסעו כדי לבנות יחד קבינט מדיני בטחוני בצללים. ממשלת צללים. או מה שנקרא דיפ סטייט. מדינה בתוך מדינה. ואת זה ניתן לעשות בדרך של הקרן החדשה לישראל ועמותות השמאל. מרד המיעוט השמאלני הרדיקלי כנגד המדינה היהודית תוך שימוש בדמוקרטיה כנגד עצמה ועם מימון זר עתיר משאבים וניסיון. מרטין שלאף נלחם בטראמפ ונתניהו לסכל את תכנית טראמפ. ובאותה נשימה לסכל את ניצחון הדמוקרטיה בישראל על ניסיון ההפיכה השלטוני של בית המשפט העליון.

שלאף הוא יהודי אוסטרי, שמתמחה בעסקים עם דיקטטורות, כשהוא מרוויח ממכירת מוצרים למיליוני בני אדם שנתונים תחת דיכוי דרך עסקאות ענק עם מעניהם ומדכאיהם.

שלאף אף קיבל מהשטאזי, ארגון העינויים, הדיכוי והרצח המזרח גרמני לא רק הרבה כסף אלא גם את הכינוי ״לאנדגראף״ (אדון הארץ).

עסקאות עם דיקטטורות הן דרך מצוינת לעקוף את התחרות של השוק החופשי, את רצונם של מיליוני בני אדם ואת חירותם, ולהכניס לכיס מיליארדי דולרים בקלות.

זוהי שיטה בה נהגו מאז ומתמיד סטלין, מוסוליני, היטלר וכלל המדינות הערביות מאז ועד זמננו. זו השמאלנות המתחפשת לקומוניזם ולסוציאליזם ואפילו לנאציונאל סוציאליזם. קוראים לזה בעברית המחנה הציוני. או כחול לבן.

ב-2003 פתחה המשטרה בחקירה, בחשד כי חברה בבעלותו של שלאף העבירה מיליוני שקלים לחברה קפריסאית שנשלטה בידי אביגדור ליברמן. אחרי תשע שנים התיק נסגר מחוסר ראיות, אבל אנחנו יודעים לעשות אחד ועוד אחד ולחבר בין נקודות. הנה עוד נקודה לחבר: שלאף דאג שליברמן יקבל ערבות לאשראי של מיליון דולר להקמת מפלגת ״ישראל ביתנו״. אז התיק אולי נסגר מחוסר ראיות, אבל את השכל הישר שלנו אי אפשר לסגור: נוסעים בדחיפות שלושה ימים אחרי הבחירות כדי להיפגש עם שלאף בווינה. האינטרס ברור: אפשר להשיב מלחמה כעת נגד הבחירה הדמוקרטית של העם היהודי. הכיסוי יהיה כאילו חוק הגיוס. אבל באמת מדובר כאן במלחמה שמכריז מחנה הערב רב להקמת דמוקטטורה חילונית וברית עם הערבים להקמת מדינה פלסטינית על חורבות הכיפות הסרוגות והחרדים והזהות היהודית של המדינה.

שלאף בוחש בפוליטיקה הישראלית בזכות הונו הרב, ולא מהיום. הוא מקים מפלגות בישראל ומזיז מהלכים היסטוריים כראות עיניו: הוא בחש בקידום טרנספר יהודים מעזה באמצעות העברת כספים, על פי החשד, לאריק שרון דרך קרן סיריל. בעזרת כספים אלו קנה שרון, לכאורה, כ-200 אלף מתפקדים לליכוד שבחרו בו מחדש, כדי ליצור מראית עין של הסכמה לטרנספר היהודים מעזה. לאחר שנה הם התפוגגו ממצבת המתפקדים.

אבל זה לא באמת נראה טוב, וכשהסירחון הגיע עד לב השמים, הוקמה מפלגת קדימה בעידודו ובתמיכתו של שלאף, והטרנספר המשיך בעוז.

בעזה, כמובן, שלאף מרוויח הון ממכירת גז לעזתים, באותה שיטה: עסקים עם הדיקטטור המקומי. זה קל, פשוט ורומס מיליוני בני אדם בדרך אל הכסף הגדול.

בכל הבחישות העברייניות האלו, לכאורה כמובן, שלאף מקדם מדיניות אנטי-לאומית, שחותרת תחת קיומה של ישראל כמדינה יהודית. הוא הצהיר על כך בגלוי עוד ב-2001, כשאמר בראיון שהוא נגד מדיניות הימין.

כך יוצא, שמיליארדר לא ישראלי, אזרח זר, פועל נגד בחירת העם להגן על עצמו ועל לאומיותו, פעם אחרי פעם. הוא קונה פוליטיקאים, מקים להם מפלגות ומפעיל אותם כמו בובות על חוט. והוא לא היחידי ששייך לצבאות הצללים שנלחמים נגד התורה ונגד הדמוקרטיה ונגד רצון העם היהודי במדינה היהודית ונגד שלימותה של ארץ ישראל.

ההתעקשות על הזוטות בחוק הגיוס אינה אלא תירוץ מצד מחנה הערב רב באמצעות ליברמן לבטל את הבחירות, ויחד איתן לרמוס את הדמוקרטיה ואת חירותו של העם היהודי למשול בגורלו ובעתידה של ארצו.

ליברמן מופעל על ידי אזרח זר, אולי סוכן זר, שהרי קשריו הענפים עם השטאזי, סניף של הק.ג.ב. כבר הוכחו. ההפעלה של ליברמן גלויה, נטולת בושה, ואת התוצאה - נסיון לרמוס את הריבונות של העם בישראל על ארצו - ליברמן אפילו לא מנסה להסתיר. טוב, הוא כאילו מתעקש על חוק הגיוס ובגלל זה. התקשורת הישראלית של הערב רב יודעת היטב מה באמת מתרחש כאן והיא מסתירה את האמת מהעם ומהעולם.

לפי סעיף 97 בחוק העונשין 1977, שכותרתו ״פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה״, קובע סעיף א׳ כי ״מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו - מיתה או מאסר עולם.״

פגיעה ביכולתם של האזרחים לקבוע מי ישלוט בארצם, היא, לעניות דעתו של המחוקק, פגיעה בריבונותה של המדינה.

מחנה הערב רב בהובלת לפיד וליברמן הם אלה שהובילו לבחירות עכשיו, והם לכאורה עונים להגדרת החוק הנ״ל, ויתכן שלא. לפי ראות עינינו מדובר בשלב מתקדם במלחמת הציוויליזציות כאן בישראל ובעולם. השמאל החתרני והרדיקלי המכונה בעברית ערב רב נלחם במחנה הרפובליקני והיהודי בכל האמצעים העומדים לרשותו: כלכלית, משפטית, מדינית, תקשורתית, ומפעיל קציני משטרה וצבא שקנה בכסף ושטיפת מוחות שיטתית.

הגיע הזמן שהבוחרים הנאמנים ליהדות ולמדינה היהודית היחידה בעולם, יבינו שהם בעצם האויב של מדינת צללים טוטאליטרית, שבה שולט אהרון ברק באמצעות ממשלת צללים הנקראת בית המשפט העליון. הערב רב הזה רומס ברגל גסה ערכים של חירות האזרח וחירות העם לקבוע את שלטונו, והוא מלא בוז, שאט נפש ובהלה מכך שהמחנה הלאומי מצליח להיבחר שוב ולהתחזק ובכך לבטל את הדיקטטורה שנבנתה פה במימון כסף זר וגם בגיבוי הטרור הערבי. מדובר בנוכלים ציניים נטולי מצפון שעושים כסף וכבוד מסבלם של מיליוני בני אדם. אין הבדל בינם לבין הנהגת חמאס או הרש"פ. הם דומים בכל קנה מידה בהיותם מקיימים תעשיה של טרור שעושה את אותם מנהיגי שקר לעשירים כקורח.

ימיו של הכוח ההרסני הזה הם כימיו של פרעה, נבוכדנאצר, אנטיוכוס וקיסרי רומא. כוח שכולו רמיסה של חירותנו וריבונותנו. זו המלחמה האחרונה נגד הכוח האכזר הזה. הבירור האחרון.

זו יציאת מצרים החדשה.

באירופה כבר מתפכחים. בצרפת, באיטליה ובבריטניה עולים הכוחות השמרניים המכונים ימין. בארצות הברית ניצח המחנה הרפובליקני של טראמפ.

בארץ הקודש מתקיים הקרב המשמעותי מכולם. כי כאן חי עם שבישר לכל העמים את חירותם.

כאן חי עם שחירותו היא נשמת אפו. החירות הזאת חרותה בתורתו, בארצו וברוח הלחימה שבו.

והעם הזה ינצח עבורו ועבור העולם כולו.

כי נצח ישראל לא יינחם ולא ישקר.

כי לא אדם הוא אלא אלוהים חיים.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל