השתלטות 15 ח"כים ערבים פלסטינים אזרחי ישראל בחסות ועדת המעקב העליונה ומרבית התקשורת

הפתעת המאה, בבחירות לכנסת ה-2026 מתבצע מהפך סנסציוני, אחמד טיבי מתמנה לראש ממשלת ישראל והקמת שלוש מדינות לשלושה עמים

דצמבר 2015
ישראל מחר-תרחיש 2016-2026
מגה סטירה המדברת בעד עצמה
על השתלטות 15ח"כים פלסטינים אזרחי ישראל על בית הנבחרים בהנחיית ממשלת 'וועדת המעקב העליונה', שנכון יותר לקרוא לה ממשלת צללים, בחסות מרבית עיתונינו ועורכיהם, השמאל היהודי ישראלי על ארגוניו שנושאים שמות שונים ומשונים.
תזכורת, אחרי שהשופט בדימוס אהרון ברק פרש מהעליון וקבע שהכול שפיט, נוצר כאוס משפטי וחל מהפך משמעותי ובכיה לדורות בחלוקת הסמכויות בין שלושת הרשאיות, לנהל לפקח ולשלוט באופן דמוקרטי על אורח החיים לאזרחי ישראל:
א. הרשות המחוקקת תימסר לגוש יהודי-ערבי המאוחד
ב. הרשות המבצעת תימסר לתקשורת
ג. הרשות השופטת נותרה בידי בג"ץ שהפך לשכפ"ץ, לשתי הרשויות לעיל.
כזכור אברהם בורג המתייוון יצא לפני מספר חודשים בקריאה לשמאל הערבי ישראלי להתאחד עם השמאל היהודי רדיקלי שהוא עומד בראשו ובינתיים מונה 250 אנשי אקדמיה ולאותת ליתר מפלגות השמאל היהודי ערבי אזרחי ישראל, ליזום איחוד עם מפלגת העבודה, יש עתיד, מרצ, שלום עכשיו, קדימה ולשכנע חברי כנסת מסוימים בליכוד וממפלגות אחרות בימין, להתאחד לגוש שמאל שיהווה אלטרנטיבה לממשל נתניהו, בהנחה מבוססת על מגעים מוקדמים עם ממשלת הצללים הערבית ישראלית המונה 110 חברים, תענה בחיוב לחזונו של בורג, נהיה עדים כאמור להיווצרות גוש שמאל יהודי-ערבי, בתנאי מוקדם בל יעבור שפנייתו של בורג תענה בחיוב, רק אחרי שייחתם זיכרון דברים על ידי כל יושבי ראש המפלגות השונות
ובהסכמת כל המשתתפים, שאם הגוש המאוחד ינצח בבחירות, איימן עודה יהיה יו"ר הגוש המאוחד והמעומד לראשות ממשלת ישראל לכנסת ה-... כצפוי כל יו"רים של המפלגות היהודיות חותמים על ההסכם וכך הגולם יצא לדרך. הוסכם בעל פה שבמהלך שנות
2018 -2020 שהאופוזיציה הדו-ראשים שתפסה לפתע פוזיציה תעשה כל מאמץ, בתמיכת המאוחדת וחסות התקשורת, לתכנן פושט להכשלת ממשלת נתניהו ולגרום לכך שכהונתו תסתיים במהלך שנת 2019 ונתניהו ייאלץ לפזר את הכנסת ולהכריז על הקדמת הבחירות כהרגלו בקודש. בתוך כך האופוזיציה המהוללת בתמיכת מרבית עיתונינו הקטנים ועורכיהם, מצליחה להערים קשיים ולשים מקלות בגלגלי הממשלה המכהנת על ידי הגשת הצעות דחופות באי אימון ותרגילים שונים.
בתוך כך רה"מ בנימין נתניהו מודיע לעם מעל במת הכנסת שמפאת הפושט השני שתוכנן נגדו מאחורי גבו וחוסר יכולתו למשול, הוא מפזר את הכנסת ומכריז על הקדמת הבחירות לממשלה ה- ..., תאריך קיומן יפורסם בהקדם.
זינוק לעתיד: ביום ה-ש ואחרי ספרית הקולות, העם היושב בציון מתבשר על מגה מהפך היסטורי, המפלגה הערבית המאוחדת, שאחרי יצירת הגוש המעורב, משנה את שמה ל- ג.י. ע. מ. גוש יהודי-ערבי מאוחד, זוכה ברוב קולות ונשיא המדינה המהולל ראובן ריבלין, מטיל עם חיוכו המזויף, על איימן עודה להרכיב ממשלה בתוך 21 יום.
עודה, אינו מאבד זמן ואחרי שבועיים הוא מציג את ממשלתו בכנסת ומקבל את אמונה, נשבע אמונים בתפקידו החדש כראש הממשלה הערבי ישראלי הראשון ולא האחרון של מדינת ישראל, ממנה את חנין זועבי לסגניתו, את עיסווי פריג' ל-מ"מ. ואת אברהם בורג לשר החוץ.
מפטר את רובי ריבלין וממנה את זאבה גלאון לנשיאת המדינה.
אחרית דברים:
אחרי שממשלת איימן עודה תחתום על הסכם שלום עם הפלסטינים בהליך מהיר הכולל את כל דרישותיהם, הראיס החדש עודה ואבו מאזן יטוסו יחדיו לנורווגיה, לקבל את פרס נובל לשלום מידי המלך.
נ.ב.
אחרי כינון ממשלתו רה"מ איימן עודה דורש לטובת המגזר הערבי - פלסטיני את אישור הכנסת שבנוסף לאוטונומיה התרבותית דה פקטו לה זכה המגזר אחרי ביטול הממשל הצבאי, גם אוטונומיה דה יורה, שתבטיח קיום שלוש מדינות לשלושה עמים, עם תיקוני גבולות מוסכמים על כל השותפים לפי הפירוט הבא:
1. מדינה יהודית-ערבית בגבולות מצומצמים, בראשות עודה שאחרי כינון ממשלתו יקים חליפות אסלאמית בישראל ובירתה ירושלים המערבית.
2. מדינת ישראל על טהרת פלסטינים תושבי ישראל, שתקרא מדינת המשולש הערבי בארץ ישראל בראשות השייח סאלח ראאד שיועלה לדרגת חליפה ובירתה אום אל פחם, בגבולות מורחבים במשולש.
3. מדינת פלסטין בראשות אבו מאזן ברוטציה בת שנתיים עם איסמעיל הניהה ובירתה ירושלים המזרחית.
ממקורות יודעי דבר נמסר שהממשלה החדשה תטיל עוצר על גוש הימין ותארגן את העברתו לאירן להיות עבדים אצל אייטולה חמינאי.
מי שלא רצה להכיר בשתי מדינות לשני עמים, יקבל שלוש מדינות לשלושה עמים ובכך מסתיים 'הכיבוש' והגשמת חזון מרבית מחנה השמאל היהודי
האם נהה עדים לתחילת הסוף של מדינת היהודים, ימים יגידו.
אפילוג
1933 עליית הנאצים לשלטון
1938 ליל הבדולח
1941 ההחלטה לפתרון הסופי
כזכור בגרמניה היהודים לא האמינו לתכנית הזדונית של היטלר
מרבית היהודים בארץ שקמים מדי בוקר על רגל שמאל, לא מאמינים ש-לערבים-פלסטינים אזרחי ישראל, תכנית מגירה שתכליתה התחלת הסוף של מדינת היהודים.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל