בשם כל בני מיני

פעם היה את הספר (שהפך לסרט) המפורסם: בשם כל בני ביתי. הוא סיפר על גבר שאיבד את כל משפחתו בשריפה. הפעם מדובר בסכנה לכל בני המין הגברי, מצד הפמניזם הקיצוני הנשי, שמנסה להכחיד את המין הגברי ולהשליט את האג'נדה הנשית.

למה עכשיו ולמה זה חשוב

עכשיו, לפני הבחירות, הוא הזמן להעמיד את הגברים על חומרת המגמה הפמניסטית, של הפיכת הגברים לעברייני מין, מכל מני אמתלות שונות ומשונות. הפמניסטיות רוצות מצד אחד, שוויון, שמגיע להן, אבל מצד שני – העדפה גורפת בכל מחלוקת בינן לבין הגברים. כלומר הגלגל התהפך – עכשיו יש אי שוויון כלפי הגברים.
העניין הוא פוליטי ולא חברתי. שכן המאבק של הפמניסטיות הוא לצבירת כוח ולא לצדק חברתי. הן כבר מזמן השיגו את השוויון ששיוועו לו, עכשיו יש להן שאיפות מעבר לזה.

דבריו של נתניהו (שבהם הוא גוער בח"כ איוב קרא) ובהם הביטוי: שנואת נפשו, איילת שקד, ממש עשו לי טוב. בעצם זה מה שיגרום לי לבחור בנתניהו. איילת שקד אחראית על אחד החוקים, שהם שיא המאבק של הפמניסטיות כנגד כל גילוי מיני גברי: חוק הזנות! היא מבשרת את הסכנה שבבחירה לא נכונה היום. לימין נתניהו ניצב דוד ביטן, שהבנתו הפוליטית העמוקה, לא רק עוזרת לנתניהו, אלא גם תפיסת עולמו היא ריאלית וכמובן הוא מתנגד לכל הטרנד הזה של הפמניזם הקיצוני.
ידוע הרי שהגבר שואף, מטבעו, לקיים יחסי מין עם הרבה נשים ולא רק עם האחת הנבחרת. זאת כמובן, בניגוד גמור למנטליות הנשית.
למעשה המין הוא חשוב מאוד לבריאותו הנפשית של הגבר. אני זוכר סרט בערוץ הדוקומנטרי, על בחורה סקסית, שהחליטה להפוך למטפלת למוגבלים ונכים. הראו שם אימא אחת לילד כזה, שהזמינה אותה עבור בנה, למפגש אינטימי. האימא הייתה נרגשת כולה לקראת האירוע ובדמעות אמרה: "אני כל כך מתרגשת לראות, את השמחה של הבן שלי. הוא סוף סוף יגשים את השאיפה הגדולה ביותר שלו וירגיש עצמו גבר".

המין החלש והמין החדש

אולי אני כבר קצת מיושן, בתפיסת עולמי. אבל אני נחרד ופוחד מהטרנד הזה של הפמניסטיות. בחור צעיר, שעדיין לא רוצה להתחייב ורוצה לטעום מהמין, עלול למצוא עצמו במעצר ובחוג לאסירים נגמלים ממין. בדיוק כמו מכור לסמים. כלומר מנסים להעביר אותם טיפול המרה. והרי בדיוק נגד התופעה הזאת, מצד אנשי דת, יצאו חוצץ נגד חוגי ההומוסקסואלים. ובצדק. איש באמונתו יהיה והחופש המיני חשוב מאוד. אז מדוע להפוך את הגברים בעלי נטיה מינית הטרוסקסואלית, לאחר, ולחסום אותו?
אני לא אומר, הייתה תופעה מכוערת של בתי בושת, שפשטה בעיקר בתל אביב והיא, לשמחתי, נבלמה. כמובן, הקיצוניות הגברית, לא גרועה פחות, מאשר הקיצוניות הפמניסטית. אבל אי אפשר להילחם בקיצוניות אחת, על ידי אימוץ קיצוניות הפוכה. כבר שמעתי אנשי תקשורת, שמדברים על קיום יחסי מין, בהסכמה, אבל לא מתוך אהבה, כאונס.

כל מה שרצית לדעת על המין ואסור היום לשאול

כולם מדברים על לגליזציה של הקנאביס, מה עם לגליזציה של המין? כוונתי שהכיוון הוא הפוך בדיוק – המין הופך להיות משהו פלילי. תראו כמה ישראלים נעצרים בחו"ל ומואשמים באונס? היום כל גבר הוא אנס פוטנציאלי. בדיוק כמו שאת הלגליזציה של הקנאביס צריך לצמצם לנזקקים באמת (מבחינה רפואית) כך גם את האשמות במין צריך לצמצם בצדדים הפליליים שלו: הפעלת כוח והטרדה. היום כל גבר שייתפס במכון בריאות או חשפנות, צפוי לאישומים פליליים.
אותי זה מצחיק. כולם בורחים כמו מאש מכל גילוי שמאלני, והנה איילת שקד, שתמכה בחוק הכי שמאלני, חוק הזנות, של זהבה גלאון, נחשבת לימנית דווקא!

זה ייגמר בבכי רע

אין מנוס מאשר לבחור היום בנתניהו, שכן הוא מהווה מחסום בפני הגל העכור החדש, של הפוליטיקל קורקט, לתמוך במאבק הנשים, שרוצות לפגוע בגבר בכל צורה אפשרית. מאבק ה-MEE TO שבו נופלים עוד ועוד גברים קרבנות, לעלילות שווא ונעצרים. יש פה סכנה מידית וממשית לכל הגברים, גם לאלו שהם הכי בסדר ומתחשבים בנשים. הנשים פשוט רוצות לפגוע בגברים באשר הם גברים ובכך הן מאמינות שיצליחו להשליט את תפיסת העולם שלהן ובעצם למחוק את כל מה שפעם, היה נחשב לגברי. טשטוש הגבולות הזה, הוא מסוכן לגברים, שכן מעצם טבעו, הוא תמיד יפגע בהם והם יהיו קרבן קבע של הנשים, בכל מפגש בין המינים.

עוד מעט הבחירות כבר קרובות
ועלולות להיות פה מהפכות
אם נשים מסוימות יזכו בבחירות
זהבה גלאון כבר הלכה
שונאת גברים היא הייתה
אבל ישנן אחרות
שבפינה לכם הגברים מחכות...
יש להן תכניות
להשית עליהם עוד ועוד קנסות
כי גבר אותן מטריד מאוד
והרי הן כל כך מסכנות
ממש נגועות בקדחת ההטרדות
חס בהן לגעת לנסות
אני חושב שכדאי שתדעו
הגברים לתשומת לבם ייקחו
יש נשים מסוכנות
שאם יתפסו בבחירות עמדות
הן יחריפו צעדים
ועל הגברים יטילו עונשים חדשים
ולא יהיה עוד אפשר
להיות גבר מאושר
אלא יותר מעולף
כזה שיהיה לכל אישה מנומס
ולא יעשה מעשים
שכל הגברים רגילים
כי הגינוי כבר בדרך
והסטנדרטים זה כלל לא בערך
אלא ממש נוקשים
יש עונשים אוי לגברים הסובלים
אז תבחרו אם תרצו גברים להישאר
או שבנשים כאלו לבחור להסתכן...
כן נשים חזקות
עליהם הגברים עכשיו מתלבשות
ובלי ידיים בבקשה
ועיניים רק לרצפה...
אז כדאי שידעו
כל הגברים לי יודו
אם בנשים כאלו לא יבחרו...

מחקרים גילו שספירת הזרע של הדור הצעיר ירדה מאוד. קשה להם להסביר מדוע ספירת הזרע כל כך נמוכה. אבל הסיבה היא כנראה בגלל הדיכוי של ביטויי המיניות בימינו.
עובדה שבמגזר החרדי, היכן שעושים הרבה ילדים, ויש הפרדה בין נשיות וגבריות, יש יצר מיני, לא רק בגלל מספר הילדים. סקרי שוק הוכיחו שבאזורים של חרדים, בתי המרקחת מוכרים קונדומים בכמויות הרבה יותר גדולות...
במגזר הזה גם נמצא את התופעה ההפוכה, של התעללות מינית בילדים, על ידי רבנים, הכופים על עצמם התנזרות מינית מנשים.


גם הוא באנסים

פעם היו לנו פה אנשים, גיבורים
היום יש רק אנסים.
אנסים-אנשים, הכותרות בהם מלאים.
כל איש ציבור, שפעם היה נערץ,
היום על ידי הנשים המעלילות נעקץ.
העיתונים אדם כזה רק בהקשר
מגונה מזכירים, וכולם שואלים:
גם הוא באנסים?!

ולסיום, אני זוכר כשהייתי צעיר (כמה טוב להיזכר...) מישהו נתן לי טלפון של בחורה. התקשרתי אליה, אז לא היו בכל הבתים טלפונים ואני התקשרתי מטלפון ציבורי. קבענו להיפגש והיא לא הגיעה לפגישה. מאוד התאכזבתי והדחקתי את העניין, ורק כעבור יומיים התקשרתי אליה שוב. היא מאוד כעסה עלי, שלא התקשרתי מיד, כי הייתה לה סיבה לכך שלא הגיעה. כולכם אותו המין, אמרה, בהתכוונה אלי ולחבר שלי.
בטח שאנחנו אותו המין, עניתי לה וסגרתי.

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל