אשר כתבתי לחברים לראש השנה תש"פ

3127 חברים בפייסבוק אני מראש מתנצל על דברי לכם ולקוראים לראש השנה תש"פ. ימי ראה"ש בשנים האחרונות של גילי לא קלים עלי. עולה בזיכרוני הקרב הקשה שניהלנו בימי ראה"ש 48 (תש"ט) על חירבת מחאז.

3127 חברים בפייסבוק אני מראש מתנצל על דברי לכם ולקוראים לראש השנה תש"פ. ימי ראה"ש בשנים האחרונות של גילי לא קלים עלי. עו

אשר כתבתי לחברים לראש השנה תש"פ
צבי י' כסה

3127 חברים בפייסבוק אני מראש מתנצל על דברי לכם ולקוראים לראש השנה תש"פ.
ימי ראה"ש בשנים האחרונות של גילי לא קלים עלי. עולה בזיכרוני הקרב הקשה שניהלנו בימי ראה"ש 48 (תש"ט) על חירבת מחאז. להגן על שדה התעופה ברוחמה שהיה הקשר היחיד מהמצור לארץ. זה הקרב ששימש לס. יזהר רקע ליצירה המכוננת שלו "ימי ציקלג". 13 מחברנו נפלו, 30 נפצעו. בני 17 לא בכינו. היום אני בוכה על האוצר הזה שנשרף במלחמה. שלשום טילפן אלי אחרי 30 שנה יהודה רבד בן כיתתי מקבוצת שילר ואומר לי: "הייתי בבית הקברות בקרית ענבים שם קבורים אחדים מבני רחובות שהיו אתנו. עמדתי ולא יכולתי שלא לשאול את עצמי איך אנחנו במדינה נראים היום מול בני האלים האלה שנפלו למענה".

לא, לא למען כזאת. איך הייתה מדינת היהודים בת ערובה לגחמותיו ותעלוליו של האיש הזה מוכה השָקֶרֶת, נתניהו? עלילותיו נעלמות מהכחשנים אך ידועות להגונים וגם בליכוד יש הגונים. אבל, עיזבו אותו. איך עם-רב מאפשר לאיש הזה לשנות פניהן של מדינת ישראל והציוויליזציה הישראלית שעשינו כפאר היצירה בכל הדורות. איך גדולי תורה - תורת השלום והצדק והאמת - מגייסים את צאנם לשאת על כפיים ראש (גלות?) מדינה מועד לכתבי אשמה? איך מיליון מצביעי ליכוד ממירים אזרחות בנתינות. ומשתתפים בקנוניה עם הדת-ימנים המשיחיים, הבנטים, הסמוטריצ'ים והכהניסטים למלט את האיש הזה ממשפט צדק? ולחרב את מירקם הדמוקרטיה.

חברי שימו אל ליבכם ואל תובנותיכם: לארץ באו ממדינות לא דמוקרטיות. לא באו ממדינות דמוקרטיות עד היום. אלה שבאו לפני המדינה ואחרי הקמתה ביקשו דמוקרטיה ליהודים. והדמוקרטיה, לכן, היא הזהות האישית תרבותית של הישראליות והמדינה.

נתין חייב נאמנות לראש השבט השליט. אזרח השליט חייב לו נאמנות. והרי יש בליכוד אישים להחליף את האיש הזה ולאפשר מיד ממשלה ראויה. ולא יימצא אתם נער לקרוא: "המלך עָרוּם"!!!.
לישראלי מדינתי הגון אין אלא להתבייש בעם-רב הזה העיוור לקורי הריקבון העופפים את הממשל הממלכתי ואת החברה הישראלית בעת הזאת. שנה טובה לשיחרור מהרעה הזאת אשר עלינו.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל