הפמניסטיות נוהרות אל הקלפיות

אני חושב שאלמנט חשוב שהגברים צריכים לקחת בחשבון בבחירות הקרובות, הוא שהפמניסטיות נוהרות אל הקלפיות. צריכים לשים לב באיזה מפלגות הפמניסטיות הצליחו להציב את המועמדות שלהן. זאת מפני שהפמניסטיות כבר הפכו ממי שמגינות על מעמדן, למי שתוקפות את המין השני, בנוסח טרנד ME TOO המסוכן עבור כל הגברים.

אני יודע שזה נשמע מופרך, עבור רוב הגברים וכמובן, כל הנשים. אבל היום הפיתוי עבור נשים מסוימות, גבוה מדי, מכדי שלא יתלוננו תלונות שווא כנגד גברים, שלכאורה פגעו בהן מינית. כל אישה שרק מעלה רעיון כזה, מיד זוכה לתמיכה גורפת מארגוני הנשים, שמשכנעים אותה, שאכן פגעו בה... החוקים הישנים והטובים, שבו גבר הוא קודם כל זכאי, לפני שהוכחה אשמתו, עברו מן העולם. היום כל צל של חשד, הופך את הגבר לחשוד ושמו מוכפש ברבים וחייו נהרסים. לעובדה, שבשלב ההוכחות, בסוף, הוא יוצא זכאי, כבר אין חשיבות... מסע הייסורים שגבר כזה צריך לעבור, בדרך להוכחת חפותו, כנגד תנועות הפמניסטיות החזקות והקיצוניות, הוא ממש הרסני.
ושלא תהיה אי הבנה, אני לא טוען שיש להקל ראש באלימות כנגד נשים. אני רק אומר, שברגע שלא מעורב בעניין אלימות כלשהי, יש להתייחס לתלונות הנשים, בספקנות ולבדוק טוב טוב, לפני שמוקיעים אותם כפושעים.
הגיע הזמן שהגברים יפקחו את העיניים ויבינו שהולך ומתהווה פה ציד מכשפות כנגדם. בדיוק כמו שקרה בפרשת קפריסין, על אחת כמה וכמה בארץ, הפמניסטיות, הדוגלות בזה שהן תמיד קרבן והגבר אשם, עלולות להכניס עוד הרבה גברים לכלא, על לא עוול בכפם.
תנועת הנשים הפמניסטית, שהתחילה כתנועה חשובה מאוד, בזמן שהנשים היו מופלות בכל תחומי החיים ונחשבו נחותות מהגברים, הפכה היום למשהו שונה לגמרי. אחרי שהשיגה שוויון אמתי לנשים וגם הצליחה להילחם במידה די מוצלחת (אם כי לא מספיק) באלימות של הגברים, הנשים פונות לכיוון אחר לגמרי. הכיוון שלהן זה השתלטות על הגברים ואי הכרה בלגיטימיות של המין הגברי. ואין כוונתי בפן האלים של כפייה מינית והטרדה אמתיים, אלא בכל מה שקשור למין ויחסים עם הנשים. המנטליות הגברית עצמה, מותקפת היום בצורה אלימה על ידי ארגוני הנשים הקיצוניים. הן מצליחות לגייס יותר ויותר כוח ומאיימות על הגברים, בהפללה ובאפליה, בלי שום סיבה.
מה שהתחיל כשרפת חזיות של נשים, שרצו להשתחרר מתדמית "הפרה החולבת" שלהן, הפך להיות לרצון להעלות את הגברים על המוקד. בדרך הצליחו הנשים לקבל מעמד שווה לזה של הגברים. הן חולקות את נטל גידול הילדים, כולל חופשת לידה, שהיום מוכרת גם עבור הגבר. הן מוכרות היום כמי שמסוגלות לעשות כל עבודה ותפסו עמדות בכירות בכל תחום ותחום בחיינו. אם פעם נשים, כמו גולדה מאיר, מרגרט תאצ'ר ואינדירה גינדי, נחשבו לחריגות ויוצאות דופן, היום אנגלה מרקל היא אחת הדמויות החזקות בעולם, ואף אחד לא עושה מזה עניין. כבר אין צורך לנקר את העיניים לגברים, כדי להוכיח שהנשים שוות. כבר אין מקום לפמניסטיות הקיצונית של פעם...

קחו למשל את שתי הטנקיסטיות שעתרו לבג"ץ ותובעות לשלב את כל הנשים בטנקים, כבר עכשיו בלי לבדוק ובלי לברור. האם הנשים באמת מאמינות שאין שום הבדל פה בין גבר לאישה. האם אפשר להתעלם מהמגבלות של רוב הנשים, שלא יועילו באמת לצה"ל, אם יהיו טנקיסטיות. אני מניח ששתי הטנקיסטיות הללו, באמת ראויות לשרת כטנקיסטיות ורק יוסיפו לכוחו של צה"ל, אבל היוצא מן הכלל לא מצביע על הכלל. לכלל הנשים זה לא יתאים. אבל הפמניסטיות כבר שטפו לנשים את המוח ולימדו אותן לשבור את כל הכלים ולהפוך סדרי עולם על פיהם...
לא מלחמה באלימות לשמה, מניעות נשים אלו, אלא רצון לצבור כוח על חשבון הגברים. כך למשל ראש עיריית נס ציונה, סילק את כל הגברים מתפקידיהם בעירייה והציב במקומם נשים.
כל מי שמפלה גברים לרעה, על חשבון הנשים, הופך להיות גיבור.

מן הראוי שגם נשים ייזהרו מהמגמה הזאת, של הפללת ואפליית הגברים. הבנים שלנו, שאמורים להיות הדור הבא, נתונים לסכנה ממשית. כוונתי שכיום הנטייה לראות במין משהו שלילי וכל גילוי של מיניות, נוטה להפוך למשהו שלילי. אבל המין, גם בלי אהבה טהורה כפי שדוגלות בו הנשים, הוא משהו חיוני לבריאותו הנפשית והגופנית של הגבר. בעצם זה משהו מכריע בעניין הזה. פעם אימא הייתה מעודדת את הבן לגלות את המיניות שלו ולהיות פעיל. כי היא ידעה שהדבר מאוד חשוב לבריאות שלו. היום הפמניסטיות רק מנסות להסית גם את האימהות נגד הבנים שלהן. כמו שקרה למשל בקפריסין.

אני לא אומר שהנשים שבוחרות, מהוות סכנה עבור הגברים. אני רק אומר, שהפמניסטיות הקיצוניות מצליחות יותר ויותר לחדור לזרם המרכזי בחיינו ולשכנע את הנשים, שמן הראוי להצטרף למאבק חסר הפשרות והאלים שלהן, נגד גברים. כלומר, שכנגד המגמה הזאת של הנשים, יש לצאת בגלוי ולסכל אותה.
האינטרס לבלום את המגמה הזאת של הפמניסטיות, היא בהחלט גם אינטרס של הנשים הנורמטיביות. שכן הפמניסטיות שופכות את התינוק עם המים. המאבק שלהן בכלל הגברים, עוזר מאוד לגברים האלימים באמת, לחמוק מעין הציבור. אלה יכולים להתחבא מאחורי הרוב הדומם של גברים, ולטעון שהנשים משמיצות לחינם והכול עלילה. המשטרה שגם ככה סובלת ממחסור חמור בכוח אדם, תבזבז לחינם כוחות עצומים על תלונות שווא ויכולתה לטפל באלימות האמתית תיחלש מאוד.
אני חושב שאלמנט חשוב שהגברים צריכים לקחת בחשבון בבחירות הקרובות, הוא שהפמניסטיות נוהרות אל הקלפיות. צריכים לשים לב באיזה מפלגות הפמניסטיות הצליחו להציב את המועמדות שלהן, שכל כוונתן להילחם בגברים ולהשחיר אותם, נוסח טרנד ME TOO המסוכן עבור כל הגברים.

אורלי וגיא בתוכניתם בערוץ 13, שמו את אייל גולן על הכוונת וגם אחרי שזוכה במשפט מכל אשמה, התוכנית ממשיכה לרדוף אחריו, ומתעקשת לטעון שהוא יצא זכאי שלא כדין... מה שאורלי שוכחת זה שתמיד נשים רצו לשכב עם האליל שלהן, ורק שטיפת המוח של הפמניסטיות, גרמה להן לראות בזה דבר פסול ולהמציא סיפורים שנוצלו... כך הם נהגו גם במקרה של הנערה מקפריסין שהגישה תלונות שווא נגד הנערים. תמיד היו נשים שאהבו מין ואפילו לשכב עם כמה גברים, אבל במקרה הזה, בלחץ הפמניסטיות היא המציאה את סיפור האונס. הם מצביעים על הכיוון שאליו הולכת התנועה הפמניסטית: להתעלם מהאספקטים החוקיים, בכל הנוגע ליחסי מין ולהשית חוקים דרקונים של ימי הביניים.

ירון לונדון הורחק מתוכנית הטלוויזיה שלו, אחרי שסיפר שנגע בשדיה של אישה, אחרי שזו נגעה בבטנו. מצד אחד, הנשים רוצות שוויון, מצד שני, הן רוצות שיפלו בינן לבין הגברים בענייני מין...
הפמניסטיות חושבות שהדרך להילחם באלימות הזאת, היא באמצעות חקיקת עוד חוקים ותקנות. הן שואפות לכך, שהגבר החשוד יואשם מיד וייענש. גם אם לא יימצא אשם בסופו של דבר, הוא יסבול הרבה וחייו יהרסו בדרך להוכחת חפותו.
חבר סיפר לי על מקרה שקרה לו עם אשתו. היא לקתה בבעיה פסיכולוגית חמורה, וסבלה מכעסים ורגשות רדיפה. יום אחד, כמו פעמים רבות בעבר, היא התחילה לתקוף אותו והוא גונן על עצמו, תוך שהוא דוחף אותה אחורה. היא נפלה לפתע אחורה, למזלה על ישבנה ולא נפגעה. אבל הייתה בהלם מוחלט. פתאום הבינה כמה התנהגותה פסולה. אבל חברי היה בעצמו מזועזע. הוא הבין שיכלה להיפגע בצורה קשה והוא עצמו היה מיד מואשם בתקיפה ונאסר...
כוונתי שיש להילחם בהחלט באלימות במשפחה ולהעניש בחומרה כל גבר מכה, בצורה הכי מידית וקשה. אבל נדמה שלא זה מה שמעניין את הפמניסטיות. הן לא יצאו למחאות המוניות, כמו שהן יודעות, כאשר הוצע למשטרה לצייד את כל הגברים שהוצא נגדם צו הרחקה מנשותיהם, בצמיד אלקטרוני. זאת למרות שהמשטרה, מטעמי חיסכון לא קיבלה את ההצעה החשובה הזאת!
בחדשות 12, שודרה הסידרה "נשים בצל האלימות", שבה הסתבר כמה השופטים מקלים בעונשים לגברים המכים. אבל עד היום הנשים לא התארגנו מעולם, לסמן את השופטים הללו ולהביא לשינוי במערכת המשפט, כדי שייעשה צדק.
במקום זאת הנשים מתעסקות יותר ויותר בטרנד ה-ME TOO הפופולרי, שמאשים את כלל הגברים, במקום לטפל בגברים האלימים באמת.

השנה עומד להיכנס לתוקף חוק הזנות, האוסר צריכת שירותי זנות ופורנוגרפיה מצד הגברים. החוק נועד להפליל כל גבר שייתפס במקום החשוד כמשמש לצרכי מין. לפני מאה שנה, בשנת 1920, נכנס בארה"ב חוק היובש. החוק אסר בכל רחבי ארצות הברית על מכירה, ייצור, יבוא והעברה של משקאות חריפים מסיבות של בריאות ומוסר. החוק גרם לגל פשיעה עצום בכל רחבי ארה"ב, ופרנס ארגוני פשע רבים וגדולים. עד שבשנת 1933 בוטל האיסור לחלוטין, כפי שאפשר לראות מסרטי הוליווד הרבים, צריכת האלכוהול בארה"ב הפכה פופולרית ביותר...
על דרך ההומור אפשר לומר, שהרצל היה מתהפך בקברו. שכן הרצל היה הולל גדול בנושא מין והוא נפטר בסוף ממחלת מין...
הנערים אשר רכשו במקומות של צריכת מין, את הביטחון המיני שלהם, עתידים עכשיו להכניס להיריון נערות תמימות, שחייהן ייהרסו. הגברים אשר רבו עם נשותיהם, יפרקו את הנישואין, במקום להתפרק קצת ולהירגע במקומות הללו. המבוגרים, הבודדים אשר מצאו פורקן למרירות ולדיכאון של חייהם (כמו שביאליק עצמו חווה וכתב בשיר שלו: "היא יושבה לחלון") יישארו בצערם ובאפלת ימיהם.
היא יושבה לחלון – שר אריק אינשטיין
https://youtu.be/mQDAtnMcwdQ

נשים גדולות היו לאורך ההיסטוריה רבות. פורצות דרך, בתחום המדע, המדיניות ובכל תחום שאפשר להעלות על הדעת. נשים הוכיחו לאורך כל ההיסטוריה שהן מסוגלות לעשות כל דבר. נשים אלו, פרצו את הדרך לכלל הנשים, שזכו בסוף להכרה מוחלטת בשוויון שלהן.
לא זה מה שהפמניסטיות מנסות עכשיו לעשות. הן פועלות הפוך, הן פועלות נגד. הן רוצות להתנקם בגברים שהפלו אותן בזמנו. לגברים שטוענים שהם פוחדים, נוכח המצב האבסורדי שבו כל גבר עלול להיות מואשם בפלילים, הן עונות: שיפחדו, כמו שאנחנו פחדנו...


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל