בני גנץ זוכה להרכיב ממשלה

לאחר שקיבל את אישור הכנסת הוא ממנה רמטכ"ל, טירון מבסיס קליטה מיון

5/2/2020
מגה סאטירה
אחרי ספירת הקולות בכל הקלפיות עולה שבני גנץ זכה ב - 61 מנדטים, הנשיא ראובן ריבלין מטיל עליו את הרכבת הממשלה לכנסת ה-23 , גוץ לא מאבד זמן ותוך 24 שעות ראש הממשלה החדש מציג את ממשלתו בפני הכנסת ומקבל את אישורה.
לאחר שהושבע הוא מורה להזמין את תזמורת צה"ל וכל המי ומי שהוזמנו בטקסים דומים בעבר לרחבת הכנסת ולהביא מיד ללשכתו טירון מבסיס קליטה ומיון, החייל שעונה לשם ג'וחה מתייצב ונעמד בדום מתוח, רה"מ גנץ מרגיע אותו ומבשר לו שהוא ממנה אותו לרמטכ"ל החדש.
בתוך כך יועציו הרבים גנץ מודיעים לו שהכל מוכן ואפשר להתחיל בחגיגה.
בני גנץ עולה לדוכן הנאומים מסמן לתזמורת לעסוק הפסקה, מוציא מכיסו דף מוכן מראש וקורא מהכתב את הדברים הבאים, " גבירותיי ורבותי הנכבדים ברוכים הבאים לטקס החשוב הזה אותו ארגנתי בחיפזון, במעמד זה אני עונד לחייל ג'וחה את דרגת רב אלוף. אני רואה הרמת גבה ואת התמיה שלכם לגבי המינוי שנראה לכם מוזר ולא היא, תראו אני טירון פוליטי ובכל זאת אזרחים רבים נתנו לי הכשר לראשות הממשלה. על אותו משקל גם טירון צבאי ראוי לנהל את הצבא, אני מזמין את הרמטכ"ל החדש לשאת את דבריו ".
ג'וחה ניגש למיקרופון אומר " גבירותיי ורבותי, מכובדי כולם אני מודה לראש הממשלה בני גנץ שמינה אותי למפקד הצבא היקר שלנו, ידע כל אויב שאם יעז לתקוף אותנו דמו בראשו ".
הקהל קם על רגליו להריע ל-ג'וחה.

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל