תרחיש 2016-2026 פרי דמיונו של המחבר

ריח לא נעים של חורבן בית שלישי מרחף באוויר, על השתלטות 15 ח"כים היהודים וערבים אזרחי ישראל, בחסות מרבית אמצעי התקשורת וממשלת הצללים בהנחיית וועדת המעקב העליונה, אחרי שהשופת בדימוס אהרון ברק שקבע שהכל שפיט, נוצר מצב חדש וחל מהפך משמעותי ובכיה לדורות, בחלוקת הסמכויות בין שלושת הרשויות לפקח ולשלוט על אורח החיים בישראל

דצמבר 2015
ישראל מחר-תרחיש 2016-2026
תזכורת. מגה סאטירה ברוח הזמן המדברת בעד עצמה
על השתלטות 15 ה-ח"כים ערבים פלסטינים אזרחי ישראל על בית הנבחרים, בהנחיית ממשלת 'וועדת המעקב העליונה', שנכון יותר לקרוא לה ממשלת צללים, בחסות מרבית עיתונינו ועורכיהם, השמאל היהודי ישראלי על ארגוניו שנושאים שמות שונים.
תזכורת, אחרי שהשופט ברק פרש מהעליון וקבע שהכול שפיט, נוצר מצב חדש וחל מהפך משמעותי ובכיה לדורות בחלוקת הסמכויות בין שלושת הרשאיות, לנהל, לפקח ולשלוט על אורח החיים לאזרחי ישראל:
א. הרשות המחוקקת תימסר למאוחדת
ב. הרשות המבצעת תימסר לתקשורת והצביעות חוגגת
ג. הרשות השופטת נותרה בידי בג"ץ שהפך לשכפ"ץ, לשתי הרשויות לעיל.
כזכור אברהם בורג המתייוון יצא לפני מספר חודשים בקריאה למשאל הערבי ישראלי להתאחד עם המשאל היהודי רדיקלי שהוא עומד בראשו שבינתיים מונה 250 אנשי אקדמיה ולאותת ליתר מפלגות השמאל היהודי ערבי אזרחי ישראל, ליזום איחוד עם מפלגת העבודה, יש עתיד, מרצ, קדימה, התנועה ולשכנע חברי כנסת מסוימים בליכוד וממפלגות אחרות בימין, להתאחד לגוש שמאל שיהווה אלטרנטיבה לממשל נתניהו, בהנחה מבוססת על מגעים מוקדמים עם ממשלת הצללים הערבית ישראלית המונה 110 חברים, תענה בחיוב לחזונו של בורג, נהיה עדים כאמור להיווצרות גוש שמאל יהודי-ערבי, כתנאי מוקדם בל יעבור שפנייתו של בורג תענה בחיוב, ייחתם זיכרון דברים על ידי כל יושבי ראש המפלגות
ובהסכמת כל המשתתפים, שאם הגוש המאוחד ינצח בבחירות, איימן עודה יהיה ליו"ר הגוש המאוחד והמעומד לראשות ממשלת ישראל לכנסת ה-21. כצפוי כל יו"רים של המפלגות היהודיות חתמו על ההסכם וכך הגולם יצא לדרך. הוסכם בעל פה שבמהלך שנות
2018-2020 שהאופוזיציה הדו-ראשים שתפסה לפתע פוזיציה תעשה כל מאמץ, בתמיכת המאוחדת וחסות התקשורת לתכנן פושט להכשלת ממשלת נתניהו ולגרום לכך שכהונתו תסתיים במהלך שנת 2018 ונתניהו ייאלץ לפזר את הכנסת ולהכריז על הקדמת הבחירות כהרגלו בקודש. לפי כך האופוזיציה המהוללת בתמיכת מרבית עיתונינו הקטנים ועורכיהם, מצליחה להערים קשיים ולשים מקלות בגלגלי הממשלה המכהנת על ידי הגשת הצעות דחופות באי אימון ותרגילים שונים, כולל מכירת האימא שלהם.
בתוך כך רה"מ בנימין נתניהו מודיע לעם מעל במת הכנסת שמפאת הפושט השני שתוכנן נגדו מאחורי גבו וחוסר יכולתו למשול, הוא מפזר את הכנסת ומכריז על הקדמת הבחירות לממשלה ה-33 ותאריך קיומן יפורסם בהקדם.
זינוק לעתיד: ביום ה-ש ואחרי ספרית הקולות, העם היושב בציון מתבשר על מגה מהפך היסטורי, המפלגה הערבית המאוחדת, שאחרי יצירת הגוש המעורב, משנה את שמה ל- ג.י. ע. מ. גוש יהודי-ערבי מאוחד, זוכה ברוב קולות ונשיא המדינה ראובן ריבלין המהולל, מטיל עם חיוכו המזויף, על איימן עודה להרכיב ממשלה בתוך 21 יום.
ביבי, אופס סליחה עודה אינו מאבד זמן ואחרי שבועיים הוא מציג את ממשלתו בכנסת, מקבל את אמונה, נשבע אמונים בתפקידו החדש כראש הממשלה הערבי הראשון ולא האחרון של מדינת ישראל, ממנה את חנין זועבי לסגניתו ואת עיסווי פריג' ל-מ"מ.
מפטר את רובי ריבלין המהולל וממנה את זהבה גלאון לנשיאת המדינה.
אחרית דברים:
אחרי שממשלת איימן עודה תחתום כצפוי על הסכם שלום עם הפלסטינים בהליך מזורז הכולל את כל דרישותיהם, הראיס החדש איימן עודה ואבו מאזן יטוסו יחדיו לנורבגיה, לקבל את פרס נובל לשלום מידי המלך.
אחרי כינון ממשלתו רה"מ איימן עודה דורש לטובת המגזר הערבי - פלסטיני את אישור הכנסת שבנוסף לאוטונומיה התרבותית דה פקטו לה זכה המגזר אחרי ביטול הממשל הצבאי, גם אוטונומיה דה יורה, שתבטיח קיום שלוש מדינות לשלושה עמים, עם תיקוני גבולות מוסכמים על כל השותפים לפי הפירוט הבא:
1. מדינה יהודית-ערבית בגבולות מצומצמים, בראשות היימן עודה שאחרי כינון ממשלתו יקים חליפות אסלאמית בישראל ובירתה ירושלים המערבית.
2. מדינת ישראל על טהרת פלסטינים תושבי ישראל, שתקרא מדינת המשולש הערבי בארץ ישראל בראשות השיח סאלח ראאד שיועלה לדרגת חליפה ובירתה אום אל פחם, בגבולות מורחבים במשולש.
3. מדינת פלסטין בראשות אבו מאזן ברוטציה בת שנתיים עם איסמעיל הניהה ובירתה ירושלים המזרחית.
ממקורות יודעי דבר נמסר שהממשלה החדשה תטיל עוצר על גוש הימין ותארגן את העברתו לאירן להיות עבדים אצל אייטולה חמינאי.
מי שלא רצה להכיר בשתי מדינות לשני עמים, יקבל שלוש מדינות לשלושה עמים ובכך מסתיים 'הכיבוש' והגשמת, חזון מחנה השמאל היהודי...
האם נהה עדים לתחילת הסוף של מדינת היהודים, ימים יגידו.
יצוין שאיני מתכוון להיות נביא או בנו של נביא, בתקווה שאתבדה.
אפילוג
1933 עליית הנאצים לשלטון
1938 ליל הבדולח
1941 ההחלטה לפתרון הסופי
בגרמניה היהודים לא האמינו לתכנית הזדונית של היטלר
מרבית היהודים שקמים מדי בוקר על רגל שמאל, לא מאמינים שלערבים הפלסטינים תכנית מגירה לסיים לכאורה את תכנית הגנרל שייח אמין אל חוסיני.
מבזק:
את התרחיש כתבתי בדצמבר 2015, כיום הוא קורם עור וגידים, אחרי שהגאון התורן בני גנץ שאינו רואה מעבר לקצה אפו הצהיר שהוא מוכן לצרף אליו את הרשימה הערבית ישראלית המאוחדת, בהצהרתו האומללה חתם על התחלת הסוף של מדינת היהודים!
בתקווה שאתבדה.
נ.ב.
החלילן מהמלין עשה עליה בדמותו של בני גנץ וכל תומכיו שקמים מדי בוקר על רגל שמאל, נוהרים אחריו לנהר מזוהם
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל