ותיקי ישראל: ראש מוסד לשעבר בדרך להקמת מפלגת גמלאים

לקראת הבחירות הבאות וקרבות המפה הפוליטית עומדת להשתנות. מפלגות חדשות מתארגנות ומתכוננות להטביע חותם. האם נראה גם מפלגה עם זהות סקטוריאלית לאזרחיה הוותיקים? ימים יגידו.

"הקורונה חשפה את חוסר ההתייחסות של המדינה לקשישים. הצורך במפלגה שתדאג לגיל השלישי הוכח כבר לפני 14 שנים כשרפי איתן עמד בראשה וזכתה ל-7 מנדטים".
את הדברים אומרת העיתונאית-שדרנית פאר-לי שחר (68 ) מצוות הפעילים הבוחן את אפשרות הקמת מפלגת גמלאים שתרוץ בבחירות הקרובות.

בין חברי הצוות המוביל נמצא גם סא"ל (מיל) ד"ר אבי ביצור (64) ששימש כמנכ"ל מפלגת הגמלאים בממשלת אולמרט. אומר ביצור: "כדי להשיג משהו בישראל צריך כוח פוליטי. הדוגמא הכי בולטת היא החרדים. אין לי כלום נגדם אך הם משיגים כל דבר שהם רוצים".

מי שאמור להוביל את המפלגה ולעמוד בראשה הוא אלוף (מיל) דני יתום (75) ששימש כראש המוסד וכיהן כחבר כנסת מטעם מפלגת העבודה. יתום מבקש להדגיש כי "אנו כרגע לא מפלגה, אנו תנועה למען "ותיקי ישראל". מצטרפים אלינו דמויות ידועות שמזוהות עם הגיל השלישי ותומכות במאבקים מול מקבלי ההחלטות של קברניטי המדינה בנוגע לטיפול במשבר הקורונה ולמחדלים הנוספים אליהם נחשפנו לאחרונה".

תמונות: דף הפייסבוק "ותיקי ישראל"


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל