דני יתום, מאחוריך: "מפלגת עולם חדש" למען אזרחים ותיקים

כמו בבחירות לכנסת ה-21, גם לכנסת ה-24 יתמודדו נכון להיום שתי מפלגות גמלאים. אז הן נחלו תבוסה מחפירה, ולמרות זאת הדבר לא מרתיע פעילים חברתיים לשוב ולנסות את מזלם להיות משפיעים בבית הנבחרים עבור אוכלוסיית האזרחים הוותיקים והשכבות החלשות.

ייצוג לשכבות החלשות

בסוף השבוע האחרון חשף יורם אדרי איש עסקים מתל אביב מפלגה חדשה בשם "עולם חדש" שהוא יעמוד בראשה. זו תהיה עוד מפלגה, בנוסף למפלגת "ותיקי ישראל" בראשותו של דני יתום שתתמודד לכנסת על טיקט אוכלוסיית הגיל השלישי.
מפלגת עולם חדש נתמכת על ידי מועצת אזרחים וותיקים שבראשה עומד צביקה מיכאלי. מועצת אזרחים ותיקים היא התארגנות של גופי הגמלאים הגדולים בארץ למען אזרחים ותיקים ואוכלוסיות מוחלשות.
בימים הקרובים יציג אדרי את רשימת המועמדים לכנסת שעל פי דבריו נמצאים בה חברי כנסת לשעבר, פרופסורים, נשים מארגונים חברתיים ועוד.
אומר אדרי: "אנו מכוונים לעולם חדש עבור כל השכבות החלשות במדינה. אנו במשבר כלכלי וחברתי שהעם מעולם לא חווה. נהיה המפלגה החברתית האמתית היחידה בישראל. אנו נייצג את הגמלאים, את שורדי השואה, העולים החדשים, משפחות מעוטות יכולת, משפחות חד הוריות וגם את העצמאים והעסקים הקטנים. נאבק להכפלת קצבת האזרח הוותיק, ובמצע שלנו נראה מהיכן יגיע הכסף. אנו לא פוליטיקאים אנו כלכלנים ויודעים לעשות קדימויות של חלוקת משאבים. נהיה מוכנים לשבת בכל ממשלה אם זו ממשלת ימין או ממשלת שמאל וגם תחת כל ראש ממשלה. זה לא מוסרי לפסול מישהו ובפרט אדם עם זכויות שלא הוכחה אשמתו".


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל