חווית נחקר במשטרת ישראל בישראל בלוד

לא אחת יש מאין. לפתע פתאום אירוע הזוי צרה נופלת על אדם ואינו יודע איך זה קרה? ומי מולידה. ובדרך כלל צרה מולידה צרה בבחינת "לעולם אין צרה באה יחידה." יש והאדם יצא מגדרו ואולי יקלל את מר גורלו מה חטאו? ומה פשעו? ולמה זה הורע גורלו. אך החכם לא יזעף ולא ירך לבו ואולי אף ישתעשע מהסיטואציה מעין סיפור פיקנטי משעשע. הרי "כל הצרות באות ויוצאות ואף צרתי

לא אחת יש מאין. לפתע אירוע הזוי צרה נופלת על אדם ואינו יודע איך זה קרה? ומי מולידה. ובדרך כלל צרה מולידה צרה בבחינת "לעולם אין צרה באה יחידה." יש והאדם יצא מגדרו ואולי יקלל את מר גורלו מה חטאו? ומה פשעו? ולמה זה הורע גורלו. אך החכם לא יזעף ולא ירך לבו ואולי אף ישתעשע מהסיטואציה מעין סיפור פיקנטי משעשע. הרי "כל הצרות באות ויוצאות ואף צרתי עתידה שתעבור." ובכן הסיפור שהיה כך היה
לפני כמחצית השנה השכרתי דירה בבעלותי לעלם חמד, בחור נאה, נעים סבר, רב חן וקסם, בחור שכל שכן היה רוצה לשדך לבתו. מידי חודש בחודשו שילם שכר דירה. אך החודש משום מה התמהמה. דברנו בטלפון והסתמסנו כן! כן! מחר! מחר! יום רדף יום. ולי לא בער, לא דחקתי בו, ולא האצתי. אם לא היום אז מחר, ואם לא מחר אז מחרתיים אין לי ספק בכך.
אלא שלפתע ניתק הקשר. השיחה מגיעה ישר למענה הקולי, והמסרון נותר יתום ולא נפתח. פעם ועוד פעם וזה עורר בי חשד. אמרתי אסע לדירה אבדוק מה אתו? אם חי הוא או מת? ומה קורה? הגעתי לדירה. והדירה נעולה. דפקתי בדלת, צלצלתי בפעמון, אין קול ואין עונה. דפקתי על דלת השכן ושאלתי לשלום השכן קרי לדייר שלי . אמרו לי עצור! אתמול משטרה הגיעה ועצרה אותו. ווווואאאאוווו הלם!
פשפשתי בתיבת הדואר גדושה מכתבים ובין היתר התראות מחברת החשמל וחוב החשמל מעל 6000 שח. כאשר הבטיח לי שכבר העביר כל התשלומים על שמו.
נסעתי למשטרת לוד לברר במה דברים אמורים ומה עלי לעשות אני כבעל הדירה? האם רשאי להיכנס לדירה? אם לאו? שוטר נעים סבר פנה לווה אותי לעמדת המתנה ואמר מספר דקות נתפנה אליך. מספר דקות התארכו לעשרות דקות ועשרות דקות התארכו לשעה ארוכה. והשעה התארכה והתארכה. שוטרים רבים חלפו על פניי ושאלתי מה קורה? אך התעלמו והמשיכו בדרכם.
הגיע תורי שוטר מזמין אותי לחדרו והחל לתחקר אותי בנוקשות בבוז בהתנשאות רגע! רגע! אמרתי -- אני באתי הנה מרצוני לברר בענייני אני לא על תקן חשוד!
- " אתה אמרת השיב לי עוד נראה"
- רציתי לדעת מה קרה בדירתי שאלתי.
- אני בינתיים שואל את השאלות ואתה עונה.
- שאל ותחקר ושאל ותחקר והשבתי על כל מה ששאל פה ושם לא זכרתי בדיוק או לא דייקתי בתאריך מסוים מיד נתפסתי בעיניו כמרמה, כמולך שולל, הרים עלי קולו וגער בי. ביקשתי לשתות מים איפה יש מים שאלתי והוא בתנועת יד כיוון לאזור המטבח יצאתי למזוג לי כוס מים והוא רדף אחרי כרודף אחר פושע נמלט וזעק עלי אמרתי לך אני מביא לך לאן אתה הולך? השבתי לא שמעתי אותך חזרתי למקומי והוא הגיש לי כוס מים. אני ממרום גילי כבר אבדתי את חרון האף והזעם את רוח הנעורים של פעם והבלגתי מזגי התקרר, והאגו הונמך, ואף הכבוד העצמי אינו מענייני ובמקום לכעוס בזתי לו בלבי בתוך תוכי איך איש קטן נהנה מפוזיציה של איש גדול. בנקודת מה הרמתי קול וביקשתי שידבר אתי כאדם אל אדם. מוכן להשיב לכל שאלה ולסייע בכל עניין כי זה האינטרס שלי סך הכול רוצה לדעת מה יהיה על הנכס שלי? ואיך אוכל להתמודד? ובכן הוא השיב אתה רוצה לדעת מה קרה עם הדירה שלך? " הדירה שלך שימשה כמעבדה אחת גדולה לייצור סמים"
ווואווו הלם! זעזוע! מאיפה זה נחת עלי? אני וסמים? ועוד מעבדת סמים? ומה עושים? האוכל להיכנס לדירתי או אולי עדיין בחזקת הפושע? שמן הסתם יחבוש את הכלא לכמה שנים? ומה עושים עד אז? שאלתי בררתי ונעניתי שהכול צריך לעבור דרך הליכים משפטיים שעלותם לא מעט והעשויים להתארך כאורך הגלות ועד אז דירתי שלי ואינה שלי. הוא אשר נאמר ודירתי במשפט תפדה . האומנם?! מקווה!!!


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל