אל הרוב - חכמים שהשכל שלהם טיפש

חמאס כאן ושם. הרש"פ כאן ושם. ערביי ישראל כאן ושם. כוח פה וכוח שם. אתם חכמים אבל, השכל שלכם טיפש. כהגדרה של אשכול לתופעה. חמישה מיליון אידיוטים גרשו את חוסיין ששלט בפלשתינים והפך אותם לירדנים וחיסל את הטרור. ובמקומו העלו למדינת עם ישראל מיליונים פלשתינים. ואנחנו נשאל בכעס:

חמאס כאן ושם. הרש"פ כאן ושם. ערביי ישראל כאן ושם. כוח פה וכוח שם. אתם חכמים אבל, השכל שלכם טיפש. כהגדרה של אשכול לתופעה.

.
אל הרוב - חכמים שהשכל שלהם טיפש.
צבי י' כסה
חמאס כאן ושם. הרש"פ כאן ושם. ערביי ישראל כאן ושם. כוח פה וכוח שם. אתם חכמים אבל, השכל שלכם טיפש. כהגדרה של אשכול לתופעה.

חמישה מיליון אידיוטים גרשו את חוסיין ששלט בפלשתינים והפך אותם לירדנים וחיסל את הטרור. ובמקומו העלו למדינת עם ישראל מיליונים פלשתינים. ואנחנו נשאל בכעס:
רוב חכם, מי החליט על כיבוש הגדה? - לא הממשלה. אלופי צה"ל בגזרה החליטו.

רוב חכם, מי החליט על כיבוש עזה? לא הממשלה. משה דיין, שר הביטחון. הורה לאלוף דרום לא לכבוש את עזה.(אף איים עליו במשפט צבאי. ונסוג מול המשיחיות ששטפה אותנו עם הניצחון).
רוב חכם, מי האידיוט שהחליט על גבולות ירושלים? הציבו שני אלופים (אחד מהם זאבי אוהב ישראל) וצרפו 21 כפרים שמעולם לא היו ירושלים כדי 38% פלשתינים בבירת ישראל.
רוב חכם, מי היו הטיפשים הראשונים לארץ ישראל השלימה? - אליטת הספרות והרוח והקיבוץ הטבנקיני. ושרים וביטחוניסטים ממפלגת העבודה, שסללו דרך ללאומנות.

רוב חכם, איזה שכל מסרב להקשיב לסיפור פשוט ש - X יהודים לא יוכלו לשלוט ב - X פלשתינים, אלא בגזענות קולוניאלית. אכן, זו המחלוקת מאז "שתי גדות לירדן. זו שלנו זו גם כן" עם הרווזיוניסטים.
רוב חכם, מי היו הסרבנים להצעת סאדאת וקיסינג'ר לשלום ללא מלחמה? - השניים הנערצים ע"י רוב חכמי השכל הטיפש - בגין שפרש מהממשלה על דיוני השלום וגולדה שפחדה שהוא ינצח בבחירות על נושא זה.

רוב חכם, מי היה אחראי לאידיוטיזם שאילץ את מפלגת העבודה לפרויקט העיר ימית ופתחת רפיח? – המנצח, דיין. הנערץ ב -67.
רוב חכם, של מי היה השכל להתנחל ראשון בשטחים המשוחררים? – אחדות העבודה של טבנקין. הם סללו דרך לאסון הקולוניות שהביא גוש אמונים.
רוב חכם, איפה היה השכל של ממשלת העבודה אחרי מפולת כיפור להיכנע למוטציה הדתציונית של גוש אמונים בסבסטיה. אבן הפינה לקולוניאליזם ההתנחלותי שמונע סיכוי להסכם עם הפלשתינים.

רוב חכם, עם איזה שכל יגאל אלון מסר את חברון למתנחלים משיחיים; ורבין שלא פינה פולשי חברון אחרי רצח גולדשטיין. ואיזו תבונה הביאה את ממשלות הימין להפוך את גוש אמונים וההתנחלותיות למשכוכית לסיכול הסדר עם הפלשתינים.

רוב חכם, איך השכל הטיפש קיבל בצער אך בלי חריקת כעס פוליטית ותרבותית את רצח רבין ולא עוד זאת, אלא, בחרתם ברוקחי הרצח לשלטון.

רוב חכם, השכל של שרון לא נעלם כאשר שחרר אותנו מהתנחלויות עזה. הוא ידע שהחמאס ישתלט. וזה הטוב כי נוכיח שאין עם מי לדבר. וכך ממשלות מטפחות חמאס עד המלחמה האחרונה.

שמע רוב את דעת המיעוט הכועס עד מאד על תמיכת חכמים עם שכל טיפש במעשיהן של ממשלות "ארץ ישראל השלימה" של שני עמים להביאה במקום מדינתו של עם ישראל.
יש מלחמה בין מדינת ישראל למדינת ארץ ישראל. ביו מדינה של עם ישראל למדינה של שני עמי ארץ ישראל. זו המחלוקת בין המקסימליסטים לריאליסטים: תהיה מדינה פלשתינית והיא תהיה הקמע לקיומה של מדינת עם ישראל.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל