אפשר שאדם יתאהב

אפשר שאדם יתאהב באישה הכי מכוערת שבעולם. זה חוקי וזה לגיטימי, גם אם היא אנדרוגינוס קצת זכר וקצת נקבה. מותר לו להתאהב בה. וגם אם היא טומטום היינו לא זכר ולא נקבה. מותר לו להתאהב בה. זה חוקי וזה לגיטימי. אך זה לא עושה אותה לאישה הכי יפה שבעולם.

אפשר שאדם יתאהב באישה הכי מכוערת שבעולם. זה חוקי וזה לגיטימי, גם אם היא אנדרוגינוס קצת זכר וקצת נקבה. מותר לו להתאהב בה. וגם אם היא טומטום היינו לא זכר ולא נקבה. מותר לו להתאהב בה. זה חוקי וזה לגיטימי. אך זה לא עושה אותה לאישה הכי יפה שבעולם.
וגם אם היא נכה טוטלית ברמ"ח איבריה, משותקת לחלוטין ונעדרת כל יכולת תנועה, בכל זאת מותר לו לאדם להתאהב בה. זה חוקי וזה לגיטימי. אך אין זה עושה אותה לנערת הגומי, או לאתלטית האולימפית.
וכך היא ממשלתנו היקרה. היא לא הממשלה הכי מוצלחת שבעולם, היא גם ימין וגם שמאל, או היא לא ימין ולא שמאל, היא בעד התנחלויות, והיא נגד התנחלויות, היא בעד משא ומתן והיא נגד משא ומתן, היא קפיטליסטית והיא סוציאליסטית היא מורכבת מאוסף ראשי ממשלה המשרתים בה בערבוביה. זה מושך לכאן וזה לשם. אלו בעד אלו ואלו נגד אלו. ואין ביניהם שום מכנה משותף, חוץ מכמה נעים להיות בתפקיד. לשבת על הכיסא המרופד במיליארדים. ומכיוון שכולם נגד כולם החליטו להתלכד ולהתאחד באחדות מלאה סביב ההחלטה לא להחליט בנושאים שנמצאים במחלוקת. ומכיוון שבכל הנושאים נמצאים במחלוקת החליטו להתאחד שלא להחליט. וכך נולדה הממשלה האנומלית המכונה ממשלת האיחוד, הרפוי, השיפוי, הבאנו לעבוד. לעבוד על כולנו. ובכל זאת על כל פגעיה ונזקיה ומחדליה ושיתוקה ונכותה מותר לו לאדם להתאהב בה וזה חוקי וזה לגיטימי
זו ממשלה שהעומד בראשה בקושי מגרד את אחוז החסימה, ומספר תומכיו בתקשורת גבוה יותר ממספר תומכיו בציבור, ובכל זאת קוראים לזה דמוקרטיה. דמוקרטיה חדשנית מודרנית אנומלית.
ממשלה ששר החוץ שלה פעם אחר פעם מגלה את ערוותינו במדינות העולם בגילויי בורות מחפירים המעוררים גיחוכים וחמלה בו זמנית.
ממשלה שהשר לביטחון פנים מגלה פעם אחר פעם בקיאות עמוקה בתחום נפש האדם, ופעם אחר פעם מסביר לעם ישראל עד כמה בטחון הפנים בטוח. וזה שפטמה דקרה יהודי כי פשוט היה לה ויכוח עם אבא שלה, ואחמד ירום הודו שדקר חרדי כי אשתו עזבה אותו, וכן על זה הדרך, מה שמלמד אותנו שביטחון הפנים חזק ואיתן ואין חלילה סיבה לפחד, חרדה, או דאגה.
במדרג הקורונה העולמי היינו במקום הרביעי בעולם והיום התדרדרנו למקום השלושים ושבע ומגרדים את התחתית. ומה שהיה לו לעשות זה לפנות לאזרחים לנהוג באחריות.
בכלכלה האינפלציה מרימה ראש גלי התייקרויות, העלאות המיסים, עליות המחירים בכול מכול והציבור נאנק נחנק תחת כובד המשא. עד שבא המעודד הלאומי ומסביר לעם ישראל שהעליות המיסים וההתייקרויות בארץ מתונות יותר בהשוואה לחול. ממש נחמא! ומה שהיה להם לעשות זה לפנות לחברות להתאפק עם עליות המחירים.
ועד שהגיע הפילוסוף הלאומי אלוף הבלה בלה ומלמדנו שיש הבדל בין העלאת מחירים להפקעת מחירים. וכך עם ישראל נשם לרווחה ונרגע ונדם.
נכון ממשלה זו רעה. ממשלה הזויה, ממשלת אנדרוגינוס או ממשלת טומטום נכה ומשותקת בכל תחומי העשייה ומדרדרת אותנו מדחי אל דחי בכל זאת מותר לו לאדם להתאהב בה זה חוקי וזה לגיטימי. ועדיין היא ממשלה הזויה, ממשלת אנדרוגינוס או ממשלת טומטום נכה ומשותקת בכל תחומי העשייה ומדרדרת אותנו מדחי אל דחי.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל