מבחן פתע לרוכבי האופנועים

רוכבי הכלים הדו גלגליים הם, לרוב, טיפוסים די הזויים. הם ממהרים לדהור לסכנה, כמו מטורפים. במקום לשמור מרחק מהמכוניות, שעלולות לסכן אותם, הם נצמדים אליהם. הם חוסמים אותם, בניסיון לעקיפות מסוכנות ביותר.

רוכבי הכלים הדו גלגליים הם, לרוב, טיפוסים די הזויים. ואני לא בא לשפוט אותם, אלא בא לגנות אותם, בנקודה הזאת...
הם ממהרים לדהור לסכנה, כמו מטורפים. במקום לשמור מרחק מהמכוניות, שעלולות לסכן אותם, הם נצמדים אליהם. הם חוסמים אותם, בניסיון לעקיפות מסוכנות ביותר. בגלל היותם כלים לא יציבים ומועדים להתהפכות, הייתה מצפה שינסו להתרחק כמה שיותר מרכבים על הכביש. אז הם נוהגים הפוך: מנסים לעקוף כל רכב על הכביש, גם בסיכון שיתנגשו בהם.
לאחרונה הייתה לי הזדמנות, להיווכח שוב, בחוסר האכפתיות שלהם, כפי הסכנות בכביש. רוכב שהגומיה שאמורה לתפוס כל משא שהרוכבים לוקח אתו, לכיסא האחורי או לסבל, נפלה בקצה האחד שלה, והשתלשלה על הכביש בצורה מסוכנת. היא יכולה הייתה להיתפס בכל דבר: במכונית חולפת, במדרכה, או משהו אחר, שעל הכביש או לידו. הערתי לרוכב על כך, אבל הוא ביטל אותי, בתנועת יד והמשיך לדהור, בלי לעצור גם ברמזור הבא, כדי לסדר את הגומיה.נו איך?! עברתי את המבחן? אתם חייבים להגיד לי, כי בדיוק קיבלתי זימון לקורס נהיגה מונעת. מסתבר שהשוטר שעצר אותי ואמר שאני אמור לקבל נקודות, עבד עלי. שכן כששאלתי אותו מה מקבלים אם צוברים 12 נקודות, הוא אמר: אופניים!


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...