עונש מוות על רקע לאומני

אחרי שנים של פיגועים, אחרי שנים של סבל, הגיע הזמן שנרים את הראש ונחליט שמחבלים ורוצחים על רקע לאומני דינם מוות. הוצאה להורג היא לא הפתרון, אבל היא חלק מהתרופה למחלה. יש בדיחה ברשות הפלסטנית: ״מי שרוצה להוציא תואר ואין לו כסף צריך לשבת בכלא הישראלי - שם זה בחינם״.כתם הדם נמרח על כיסא האוטובוס בתחנה המרכזית בעפולה. הדם הטהור של נער בן 18, החייל עדן אטיאס, שישן באוטובוס ונרצח על ידי מחבל פלסטיני בן 16, מוסת ומשולהב.
המחבל שלף סכין ודקר את  עדן בכל חלקי גופו בזמן שעדן ישן. פעולה פחדנית לכל הדעות! עדן נרצח כשכל אשמתו היא שהוא חייל יהודי בארץ ישראל.
עדן נתן את נשמתו לבורא ולא הבין שבעצם הוא לא התחיל בכלל לחיות, הוא כבר לא יתחתן, כבר לא יזכה לילדים משלו, כבר לא יתרגש ולא ירגש את בני משפחתו. עדן, שעוד לא טעם את טעם החיים, נרצח ולא ישוב עוד לעולם. 
כמה כתמי דם פזורים בארץ שלנו! כמה חפים מפשע, אפילו תינוקות וילדים נרצחים על ידי מחבלים עיוורים וחסרי רחמים.
 
לפני שאני ממשיך, אני רוצה להגיד לכל יפי הנפש שממהרים לעשות שלום עם הרשות הפלסטיני משהו קטן: "זבל בן 16 לא קם בבוקר ומחליט שהוא מחבל. זבל פלסטיני לא קם בבוקר ומחליט שהוא רוצח יהודי! מישהו מכוון אותו!"


סליחה, הייתי חייב, נמשיך...
 

מידי פעם אנחנו עדים לזוועות שגורמים מחבלים אצלנו בתוך המדינה, מידי תקופה מופר "השקט" על ידי בן נבלה שמחליט או שמחליטים בשבילו שזה הזמן לקחת דם של יהודי, מידי פעם (בדרך כלל בזמן שמדברים "שלום") פוקד אותנו אסון שמשאיר אותנו המומים על ידי מחבל מתאבד או רוצח זדוני מוסט, שלוקח חיי חפים מפשע ושום דבר לא משתנה! עשינו חומה מקצה לקצה, עשינו "הודנה", עשינו הסכמים, עשינו מבצע "עופרת יצוקה" ועוד כל מיני מבצעים בעלי שמות מפחידים, אבל כמעט כלום לא מרתיע את המחבלים. אולי הגיע הזמן שנעשה מה שכל מדינה היתה עושה לרוצחים כאלו?!
 
עונש מוות! 

נכון שאנחנו בלית ברירה מסתכלים על עזה ועל השטחים כארץ אויב שצריך לעשות איתה שלום, ואם מסתכלים עליה כעל ארץ אויב אז אין סיבה שלא להסתכל על מחבל כאל חייל של מדינת אויב הבא חמוש מולך ולגזור עליו מייד עונש מוות. כתוב בתורה: "הקם להורגך השכם להורגו", מה הסיבה שהרוצח הבזוי הרים ידיים ונכנע שניה אחרי שדקר חייל ואנחנו נעמיד אותו למשפט, נבזבז עליו כסף בכלא הישראלי, נאכיל אותו, נשלח אותו ללמוד?! יש בדיחה ברשות הפלסטנית: "מי שרוצה להוציא תואר ואין לו כסף צריך לשבת בכלא הישראלי - שם זה בחינם".
והכי חמור, שבסוף נשחרר אותו אחרי מספר שנים בעסקה לשחרור חייל זה או אחר. 

 
הגיע הזמן להחליט על עונש מוות למחבלים, לטרורסטים! הגיע הזמן למתוח גבולות של הגיון בתוך האי שפיות שאנחנו חיים בו, טבח זה טבח ורצח על רקע לאומני - חייב להיות לו עונש ברור וחד משמעי. "עין תחת עין, ושן תחת שן" - לא צריכה להיות סיבה לרצח לאומני, צריכה להיות תשובה הולמת! הוצאה להורג ופירוק בית מגוריו של המחבל מהאוויר, מהקרקע, מהירח! המחבל צריך להבין שהוא משאיר גם את משפחתו שבורה. 

הדבר הראשון שצריך להחליט זה עונש מוות לרוצחים, מבלי לבזבז עליהם זמן בבית המשפט או בפינוקים מיותרים בכלא. ובכדי להיות בטוחים, מייד עם תפיסתו של המחבל, חי או מת, יש צורך להפציץ את הבית שלו או של הוריו מהאוויר. כמובן, יפי הנפש יגידו: "יש צורך להודיע להם מראש", אז סבבה, תודיעו להם מראש.
 
ככה, לפני שהמחבל מבצע את הרצח או הטבח הוא יידע מראש שהמחסה מעל לראשם של הוריו כבר לא בטוח. כך שגם להורים יהיה קשה לשבח את המעשה ואפילו לא יהיה מקום לחלק סוכריות של שמחה או להתאבל על מותו של השאייד שנולד להם בבית. ברור שעדין יהיו שם אנשים שיפארו את הרוצחים הנתעבים, אבל לפחות הרוצחים יהיו מתים ולא חיים, לפחות הדם שלהם לא ישאר חם בזמן שדם יקירנו ישפך קר ברחובות ערינו. 

מה הרצון הכי גדול של המחבלים בעזה? "גלעד שליט 2". אבל אם לא יהיה לנו מה לשחרר בתמורה? בעצם תמיד יש, אבל נשחרר רק את אלו "בלי דם על הידיים", כי את אלו עם הדם הוצאנו להורג! מה יהיה אינטרס שלהם לחטוף חייל? בשביל להחליף אותו עם ביסלי גריל? 
דמיינו את הסוף לסחטנות, דמיינו את הסוף של רוצחים נתעבים משתחררים ומתקבלים בתשואות - יושבים ומספרים את סיפורי "הגבורה" הנתעבים שלהם לדור הפלסטיני החדש. דמיינו את החסכון בתשלום המיסים שאתם משלמים על המחבלים שאוכלים, ישנים ולומדים על חשבוננו בכלא הישראלי, דמיינו את רוצחי משפחת פוגל מוצאים להורג! אני מוכן להתנדב וללחוץ על ההדק, הגיע הזמן שדם יהודי לא יהיה הפקר.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל