מי אנחנו

אתר דעתון הינו פורטל תוכן גולשים ייחודי המבוסס על הרעיון כי כל אדם שיש בו התשוקה לכתיבה, יכול לכתוב ולפרסם ידיעות, דעות וסיפורים בנושאים שונים. אתר דעתון מהווה במה לכלל הגולשים אשר מעוניינים לתרום ליצירת טקסטים מקוריים ובלתי תלויים ברשת, אשר מדברים אל הגולשים בגובה העיניים. רק הגולשים יכולים לקבוע מה באמת מעניין אותם, ועל כן הבמה בדעתון פתוחה לכולם. קיומו של אתר דוגמת דעתון מאפשר לכל גולש, ללא הבדלים סוציואקונומיים, דת, גזע או מין, לכתוב על אירועים וחוויות ממקום אישי וסובייקטיבי. להביא לידי ביטוי קולות, דעות וסיפורים מחייהם, תחום עיסוקם, אזור מגוריהם, משפחתם או ניסיונם, כל זה בכדי לייצר שיח ציבורי חדש ומקביל.

כראוי לאתר המכבד את עצמו אנו שמים דגש רב על אימות העובדות המוצגות באתר ככל שניתן, תוך צמצום למינימום האפשרי את עריכת התוכן באתר, על מנת שהתוצר הסופי ישקף את עושר הכותבים, הסגנון והסיפורים בצורה הנאמנה ביותר, ובלבד שתישמר אמינות והגינות המידע.

המטרה שלנו בדעתון היא להגיש לקוראינו ייצוג נרחב ממגוון הקולות המושמעים בציבור, תוך שמירה על רמת כתיבה גבוהה ועניין לציבור.

בימים של שינויים טכנולוגיים רבים ומתן כוח כביר לאינדיבידואל, אתר דעתון מבין שהיכולת להשפיע על סדר היום, נמצאת אצל כל אחד ואחת מהגולשים; הם אלו שייצרו את הטקסטים באתר, הם אלו שיקראו אותם והם אלו שיחליטו מהם המסרים שאותם הם מעוניינים לספוג.

בברכה, צוות דעתון