המבוקשות: 9 האפליקציות הטובות ביותר בשנת 2013

האפליקציות שעשו לנו את השנה,כתבה שנייה בסדרת סיכום המבוקשות לשנת 2013

קבלו אותן בסדר יורד

 

1. סאגת הקנדי קראש (משחק מחיצת הסוכריות):
בראש רשימת האפליקציות המבוקשות הניתנות להורדה בחינם, מככבת אפליקציית משחק ״הקנדי קראש״, שרשמה את מספר ההורדות הגבוהות ביותר. המשחק, שהפך ללהיט היסטרי, פותח על ידי חברת ״קינג״, ואלו האחרונים, דיווחו על למעלה מ-500 מליון הורדות של המשחק, עם סך כללי של כ-150 מיליארד משחקים.

2. ״יוטיוב״:
אפליקציית היו טיוב, הניתנת להורדה ושימוש חינם, ממשיכה למשוך אליה גולשים רבים הנהנים מצפיה בקטעי טלויזיה, סרטונים קצרים, סרטים באורך מלא וקליפים מעולם המוזיקה. האתר הינו בבעלות גוגל, באמתחתו מגוון עצום של תכנים מכל העולם, בכל השפות ובכל תחומי ההתעניינות והלימוד העולים על הדעת.

3. ״טמפל רן 2״:
הטמפל רן 2, הינו משחק ריצה אין סופי, המיועד לשחקן אחד בלבד. זהו משחק המשך למשחק שפותח בשנת 2012, על ידי אולפני אימאג׳׳, והפך ללהיט מיד עם השקתו.

4. ״ויין״ - מבית טוויטר:
״ויין״ (גפן), הוא שמה של כוכבת נוספת ברשימת אפליקציות הניתנות להורדה בחינם. האפליקציה המבוקשת הזו מגיעה אלינו מבית היוצר של טוויטר. ייחודה של האפליקציה היא ביכולתה לאפשר העלאת קטעי וידאו, שאורכם הממוצע לא עולה על שבע שניות. אופייה המיוחד של האפליקציה הפך אותה למבוקשת ופופולרית ביותר, וכשמה כן היא, אפליקציה המתפשטת במהירות כגפן.

5. ״גוגל מפות״:
אפליקציית המפות מבית גוגל, פותחת בפני הגולש מרבד מדוייק של יעדים וכתובות ברחבי העולם. במסגרת החיפוש במפות של גוגל, ניתן לאתר עסקים עירוניים וכתובות פרטיות, עם אפשרות לצפיה בתמונת הלווין של הרחוב או היעד המבוקש. באפשרות הגולש לבחור את נתיב התנועה הרצוי לו - נסיעה בתחבורה ציבורית, נהיגה, הליכה רגלית או רכיבה על אופניים. מלבד ניתוב והכוונה לכתובת המבוקשת, האפליקציה מחשבת את סך הזמן הצפוי לסיום המסלול בהתאם לאופי ההגעה שנבחר.

6. ״סנאפצ׳אט״ -  10 שניות בלבד:
אופיה ומהותה של אפליקציית הסנאפצ׳אט, נצור בשמה. פירושן של שתי המלים הלועזיות מהן מורכב שמה של האפליקציה, הוא הודעת תמונה בעלת מועד פקיעה. בשל תקצוב הזמן הפכה אפליקציית הסנאפצ׳אט לאהודה במיוחד, שכן, באמצעותה, ניתן להעלות תמונות ואו קטעי וידאו שאורך חייהם נאמד בעשר שניות בלבד. פירוש הדבר, כי מרגע פתיחת ההודעה, יש למקבל ההודעה עשר שניות בלבד לצפות במה שנשלח אליו. בנוסף, האפליקציה פותחה כך, שאינה מאפשרת צילום מסך, ובמקרים בהם יש נסיון של צילום מסך, נשלחת לשולח הודעה על כך. אלמנט הפרטיות וההגבלה, המאפיין אפליקציה זו, חיבב אותה על סלבריטאיים כמו גם על זוגות אוהבים, וממתיקי סוד למינהם.

7. ״אינסטגרם״ - שיתוף תמונות:
אפליקציית האינסטגרם, מאפשרת שיתוף תמונות ברשת, עם אופציית העלאת תגובות לתמונה. גם האפליקציה הזו מורכבת מקומבינציה של שתי מלים לועזיות, המתפרשות, אם תרצו, לביטוי "מברק מיידי". לאחרונה, הציגה מפתחת האפליקציה, חידוש המאפשר הצגת אלבום דיגיטלי, משולב במוזיקה, המוגבל בזמן, בין 15 ל-30 שניות בלבד.

8. ״פנדורה״ - תיבת המוזיקה:
מתחרים רבים קמו לתיבת הנגינה פנדורה, אולם עד כה היא עלתה על כולן. אפליקציית נגן השירים של פנדורה, מעמיד לרשות המאזין קשת מגוונת של סגנונות מוזיקליים לבחירה. מלבד האזנה לסוג המוזיקה, או לזמר ספציפי, ניתנת למאזין האפשרות לדרג את השיר או הניגון, כך שהתחנה החביבה עליו מותאמת על פי טעמו האישי. אפשרות התאמת התחנה לפי העדפותיו האישיים של המאזין היא זו שסייעה לאפליקציה להתגבר על המתחרות שקמו לה.

9. "פייסבוק":
את רשימת הפופולריות והמבוקשות חינם אין כסף לשנת 2013, סוגרת, וניחשתם נכון, אפליקציית פייסבוק, שעל אף תחזיות ורכילויות שליליות בעניינה, ממשיכה לככב בעשירייה הסוגרת, ואם תרצו, בעשיריה הפותחת של השנה האזרחית החדשה המתדפקת על דלתנו זה עתה.
 
תמונה ראשית: montfort_broceliande

 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל