הדת החדשה של עם ישראל

מחבר: פרשנויות בתנ"ך בנושאים שאינם חד משמעיים. המאמר המלא באתר התנ"ך של ד"ר שמשי חנוך מאמר זה נשלח לעיתונים: הארץ , ידיעות אחרונות , ישראל היום , ונדחה על ידי שלושתם . תדאגו אתם, שמאמר זה יגיע לכל בית בישראל. הבהרה : אין מדובר על כל החרדים , אין מדובר על כל הרבנים , כי אם על הפרטים העונים לקר

לנגד עינינו בלא שנהיה מודעים לכך, הולכת ומתפתחת דת חדשה : הדת הרבנית . דת פולחנית , אלילית , הנוגדת את תורת ישראל , מתכחשת לאלוהי ישראל , ומתנכרת לעם ישראל ולארץ ישראל . מהדת היהודית יצאו הנצרות , האיסלם, ועתה הדת הרבנית. וכמו הנצרות שהיתה בתחילתה זרם ביהדות , כך הדת הרבנית כיום - זרם ביהדות . האידיאולוגיה היא : שהרבנים מחליפים את האלוהים . דת בה עובדים את הרבנים במקום האלוהים ובמקום תורת ישראל. רוב תרי"ג המצוות והאלפים הנובעים מהם , חלקם אין להם שום קשר לתורה , חלקם נוגדים את התורה , וחלקם ממיטים קלון על התורה . המציאות היא שאנו מפולגים, כי נוצרה דת שאין לה שום קשר לעם ישראל , לתורת ישראל ולדת ישראל, ושום אפשרות גישור עִם עָם ישראל . הקשר היחידי עִם עָם ישראל וארץ ישראל הוא סחיטת עשרות מיליארדי השקלים מהמדינה. כל הדת הזאת היא מאפיה של סחיטת כספי ישראל , ביום שתהיה הפרדה מלאה בין דת ומדינה ויפסיקו להזרים להם את עשרות המיליארדים , הדת הזו תתפורר, אין אידיאולוגיה אין אמונה כל כולה גניבת כסף.
הבעיה היא לא אצלם כי אם אצל עם ישראל , כל עוד עם ישראל לא יבין את התופעה, כל עוד עם ישראל לא יבין שהדת הרבנית אינה דת ישראל, כי אם נוגדת את תורת ישראל ומתנכרת לאלוהי ישראל, כל עוד עם ישראל לא יבין זאת – עם ישראל בבעיה . ויבא יום והוא יבין .
כל האסונות באים על עם ישראל בגלל התמיכה בדת האלילית, כנאמר "השמרו לכם פן יפתה לבבכם וסרתם ועבדתם אלהים אחרים ... וחרה אפי בכם ועצר את השמים ..." (דברים ,ו)
המאפיין של הדת הרבנית הוא ציות מוחלט לרבנים 3), גם אם זה בעליל נגד תורת ישראל, המאמינים אולפו לציית לרבנים כרובוטים אוטומטים, ולמרות שיש לצפות מהנוער שיהיה לו שיקול דעת כלשהו , אנו רואים ציות כנגד התורה, בכל . דוגמאות :
*) בשיר השירים כתוב : "כי קולך ערב" , זה אומר שקול אישה היה חלק מתרבות עם ישראל 4) , להפוך כתוב זה : יהרג ובל יעבור , זהו סילוף מוחלט . ובכל זאת הנוער נשמע לאיזה רב הזוי עם פסיקה מפוקפקת. אין להם שום היסוס להתכחש לתנ"ך, שום נכונות להטיל ספק בדברי רב מפוקפק (ספק בריא בנפשו), שום נכונות להפעיל שיקול דעת .
*) ארץ ישראל הוא ערך עליון . היעוד האלוהי, גדולת האל, מתבטא בעם ישראל יושב לבטח על אדמתו . מקיים את מצוות התורה שהם צדק מוחלט, יושר , ועזרה לחלש ולגר.
ובזה עם ישראל ישמש דוגמא לכול העמים, להראות את תורת ה' .
אי שרות בצהל הינו התנכרות לתורת ישראל, לדת ישראל ולאלוהי ישראל .
*) לא תגנוב : בתורה כתוב פעמים רבות לא תגנוב , הרבנים מורים "תורתו גנבתו" לחיות על גנבה , על כסף שלא אתה עבדת ונגזל מאחרים בניגוד לרצונם, זה ניגוד מפורש לתורה.
רבים בישראל אינם מאמינים בדת האלילית שלהם ולא באלוהי הגנבים שלהם , שכופים על ישראל . לא רוצים את הנישואין שלהם, הגיור שלהם , והדת שלהם.
נקודת המוצא היא : מהו המשיח ? לפי התנ"ך משיח הוא תקומת עם ישראל בארצו ! ובזאת טעתה מגילת העצמאות . במשך אלפיים שנה כל אחד הוסיף משהו כיד הדמיון הטובה עליו עד שמושג המשיח איבד כל משמעות ואיש אינו יודע בדיוק מהו משיח. משמעות המשיח כתקומת עם ישראל מחייב שינוי טוטאלי בחוקי הדת . כי מה שהיה לעם ישראל בגלות, בתנאי הגלות, אינו נכון ואינו מתאים לעם ישראל עצמאי וחופשי במדינתו. לפי התורה הייחוד של עם ישראל מתבטא ביושר וצדק מוחלטים, משפט צדק , הנהגה ישרה באופן מוחלט, מסחר ישר, אמת וצדק בכל התנהלות המדינה והעם, ובזה תתגלה תפארת ה' לכל העמים. גם חז"ל אמרו שכאשר יבא המשיח כלומר תקום מדינת ישראל 9), כל החוקים התחליפים יבוטלו .
והיה באחרית הימים : אין קשר לכובע ולכיפה לדת היהודית 12) . אין קשר לציצית לזקן ולפאות לדת היהודית . אין קשר בין שלוש תפילות ביום והדת היהודית. אין קשר בין איסור נסיעה במכונית בשבת לדת היהודית 13) זה גם נוגד את רוח התורה. אין קשר בין המעיל השחור לבוש הכומר הנוצרי באירופה לדת היהודית 14), זה גם נוגד את התנ"ך 15). הגיור של הדת הרבנית נוגד את תורת ישראל . הגיור פירושו הצטרפות לעם ישראל והוא צריך להיות ממלכתי ולא רבני . הצהרה בבית משפט על הצטרפות לעם ישראל , הצהרת נאמנות למדינת ישראל . גבר שלא נימול חייב לימול. ואם המצהיר/ה הם פחות מבני 22 שנים ישרתו בצה"ל. מי שמשרת בצה"ל ואדם ישר הוא המקיים את מצוות התורה, ולא בני הדת הרבנית . פולחן המתים נוגד במפורש את תורת ישראל 16) אבל זה משתלב היטב בפולחן הדת הרבנית. מי הוא יהודי, זה שנולד לאם יהודיה, מקורו בבורות של הרבנים (וזה נידון בהרחבה בספרי: פרשנויות בתורה בנושאים שאינם חד משמעיים).
התורה דורשת מאיתנו להיות מדינה נורמאלית המתנהלת ביושר מוחלט . במדינה נורמאלית יש צורך בתחבורה ציבורית בשבת. מדינה נורמאלית צריכה חשמל בשבת . מדינה נורמאלית צריכה את כל השירותים הציבוריים גם בשבת . איך נקיים את מנוחת השבת של העובדים זו בעיה שיצטרכו להתייחס אליה, אך לא על חשבון התחבורה הציבורית ולא על חשבון החשמל, ולא על חשבון השירותים הציבוריים.

התקווה של עם ישראל נמצאת "בתנועה ליהדות מתקדמת" , "התנועה הרפורמית" 17) . אם יהיה לה את העוז והכוח להכריז על הדת הרבנית כדת אלילית . לקחת את האחריות לקיים את הדת היהודית לפי מצוות התורה 19) . אם יהיה לה העוז והכוח לבטל את כל המנהגים והפולחן האלילי , בייחוד את אלו הנוגדים והמבזים את תורת ישראל . ולהנהיג פולחן הבנוי על מצוות התורה 20).

בזה יקוים הכתוב : ולא יחללו את שם קדשי אשר הם מקדישים לי אני ה' " (ויקרא כב,2)


 
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל