המסע של פדרו גלבאן מבני יהודה למקסיקו ולפ"ת ובחזרה לשכונה

יונתן טסלר מסקר את המסע של פדרו גלבאן אשר נחשב לאחד מהשחקנים המרכזיים ביותר של בני יהודה בעשור האחרון ועזיבתו את הקבוצה ועד החזרה אליה. מומלץ לקריאה לכל חובבי הכדורגל ובמיוחד אוהדי בני יהודה

לפי יונתן טסלר פדרו גלבאן נחשב לאחד מהשחקנים המרכזיים ביותר של בני יהודה בעשור האחרון ועזיבתו את הקבוצה בעונה הקודמת, היוותה מכה דיי גדולה, שממנה בני יהודה לא התאוששה וירדה ליגה. קשה באמת לומר שבגלל היעדרו של פדרו גלבאן התחוללה הירידה לליגה הלאומית, אך אין ספק כי הדבר השפיע במידה רבה.
לפני כשנה פדרו גלבאן סיים את החוזה של בבני יהודה ורצה לשחק במקסיקו, קצת יותר קרוב לבית שלו בארגנטינה. כשהיגיע לשם, הקבוצה פשטה את הרגל, וגלבאן עשה את דרכו חזרה לישראל ולשכונה. אבל בשכונה לא היו ערניים מספיק ומכבי פ"ת ביצעה מחטף וצרפה אותו לכוחותיה. הביצועים שלו בעונה הזו הראו ללא כל צל של ספק שגלבאן לא מתחבר לקבוצת הלוזונים והראה יכולת לא טובות עם פציעה קלה.

בזאת לא סיימה מכבי פ"ת את היחסים שלה עם בני יהודה ולמעשה בסוף העונה נשארה בליגת העל על חשבונה. בסיום העונה, שוב יצא גלבאן לחו"ל ושוב הקבוצה אליה הגיע סבלה מבעיות כלכליות והשנה בני יהודה לא נרדמה בשמירה וצרפה אותו לכוחותיה בליגה הלאומית.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...