מבצעים במבצע

חיפשנו יציאה ומצאנו חור של מחדד לצאת ממנו, אך נקלענו אל תוך גוף ענק של מחומצנת שיער, לבושה כביום היוולדה אשר חילקה פליירים למבצע של מחר .

לקראת שנת הלימודים החדשה עשינו סדר בדפי הרשימות של ספרי הלימוד של ילדנו היקרים מה קנינו, ומה נקנה לבית הספר.
כדי שלא יהיה קשה לנו החודש בירכנו "ברוך השם", משום שחלק מהספרים יירכשו אחרי המבחן הראשון ו "ברוך השם " החלק השני יירכש על ידי בית הספר במרוכז . וכמובן , תודה לאל שיש חוק חינוך חינם . ולהודות ב-"תיקון הכללי" , שתשלומי חובת אגרת החינוך יהיו נמוכים מהמשכנתא . כשבועיים חיפשנו ספר מדעים " ללכת על כוכב לכת אחר " הלכנו לאיבוד על הכוכב הזה כי קנינו בטעות מהוצאה אחרת ,
 

ואם אנחנו כבר בחנות של הרשת תחת השלט הענק שרואים אותו מהחרמון "מבצעים במבצע", נדחקנו לחנות פנימה עם קוצר נשימה ופילסנו דרך בין ההמון.
התקרבתי למזגן שהוציא אוויר ליד התיקים בניסיון קצר לעזור לריאות , עד שהקטן שבא איתי התחיל לבכות - הוא רוצה תיק "קול". "תראה כתוב במבצע" – שאג המתבכיין , "אבל זה ג'ינס קרוע" - בכיתי לו , הילד לא התעניין בדמעות שלי אף לא באגלי הזיעה .
קנינו-- מה לעשות ? אפילו שראיתי בעיני רוחי שהתיק בבית עדיין לא נקרע.
בהפוגה תוך כדי הסתערות עצרנו ליד מודעה בגודל פיל "על כל קניה מעל חמש מאות ש"ח מקבלים מתנה - עט ריחני".
לא הצלחתי לדמיין את מוצ"ש בהבדלה עם יין נר ועט ריחני , התחמקנו ללא פגע מהמתנפלים , ובסיעתא דשמייא העמסנו בעגלה ובזמן קריב (בעברית תקנית) פוליו ,מרקרים , פיילוטים , סלוטייפים , פנדה , טושים , טיפקסים , ומרעין בישין , פקסים לא נכנסו לעגלה וטוב שכך.
 

כרעתי ברך לפני בורא עולם שמאפשר לברואיו קרדיט. חיפשנו יציאה ומצאנו חור של מחדד לצאת ממנו, אך נקלענו אל תוך גוף ענק של מחומצנת שיער,מעוטרת בעגילים ברמ"ח אבריה ולבושה כביום היוולדה אשר חילקה פליירים למבצע של מחר . "ישתבח שמו" הרהרתי, "שרק נגיע בשלום אל היציאה" - אך הקטן שמע אותי ממלמל , ואמר - אבא : "תגיד תפילת הדרך " .

 

תמונה: freedigitalphotos.net

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל