איך למצוא גבר באתר הכרויות

אתרי ההיכרויות הן כר נרחב למספרי סיפורים למיניהם, לכותבי מדע בדיוני ואגדות, את יכולה ליצור דמות פיקטיבית לחלוטין והכל הולך.

בוקר אחד התעוררתי משנתי ולא זיהיתי את הגבר ששכב לידי ונחר בקולי קולות, משיחה שקיימתי עם ילדי הבוגרים ומתמונות משפחתיות הבנתי שזה בעצם היה בעלי ב-20 שנים האחרונות. לשמחתי גם הוא חש אותו דבר לגבי והחלטנו להתגרש.

חצי שנה חגגתי את השחרור המשכר מכבלי הנישואין, התחלתי לצאת עם חברות שהזנחתי שנים רבות, בין היתר לברים. בתחילה נעם לי משחק החיזורים של הציידים שהזמינו אותי לשתייה, בתוספת מחמאות שגרמו לי לבחון את עצמי שוב במראה לוודא שאכן הם מתכוונים אלי. לאחר שפעמיים כמעט מצאתי את עצמי נשענת על הקיר של השירותים או על האסלה - כאשר ביני לבינה מפריד גוף של מישהו אחר, החלטתי לשים לזה סוף ולחפש בן זוג בדרכים אחרות יען כי "לא טוב היות האדם לבדו".
מצאתי שתי דרכים עיקריות: ישנה הדרך העתיקה והמהימנה ביותר והיא: שידוך, כאשר השדכנית מכירה אישית את שני בני הזוג ומבצעת התאמות כמו: עיוור עם מכוערת, חרש עם "יחנה" שלא סותמת את הפה, ויש כמובן מיליונר עם המיליונרית, האינטלקטואל עם האינטלקטואלית, אבל היות ואני לא אף אחת מאלה, כולה מורה בישראל עם 4 ילדים רכב יד שנייה, משכנתה ובעל שלא משלם מזונות... לכן בחרתי בדרך השנייה האנונימית שבה אני יכולה להיות כל מי שאני רוצה בעולם והיא: אתרי ההיכרויות באינטרנט.

שמתם לב שהשם השתנה? זה כבר לא שידוכים, זה הכרויות - ולכן כולם יכולים להשתתף בחגיגה :רווקים, גרושים, אלמנים, פרודים, נשואים, חד מיניים, דו מיניים – הכל הולך. הנה מה שכתוב רק בעמוד הראשון של "גוגל". קודם כל בעידן האינטרנטי כל השמות באנגלית כמובן כאשר הכוכבים הראשיים מתבססים על המילה Date. וזה הולך ככה Jdate, Nextdate, Doubledate, Clickdate, Date4yu, Easydate, Megadate אחריו יש את האתרים עם המילה הנפלאה - loveme, lovely, click2love, click4love, love כאילו שבקליק אחד מתאהבים...ויש את המתחכמים lovedavka, מהאחרון makelove צריך להיזהר כי שם הכוונה למשהו אחר לגמרי ואני מניחה שאתם מבינים למה כוונתי....

המשותף לכולם שהם חינמיים, אבל אם את רוצה להתכתב עם מישהו את חייבת להירשם או לשלם דמי מנוי כלומר: את יכולה למצוא חתיך הורס וכל מה שאת יכולה לעשות זה לשלוח לו הודעות מוכנות כמו "החלטתי לעשות את הצעד הראשון" או "מה דעתך על שיחה קטנה"? ופה את נתקעת כי את לא יכולה לתת לו שום פרטים כגון: מספר טלפון או מייל על מנת שייצור איתך קשר ואז עלייך לצפות שיהיה מספיק חכם וישלח לך הודעה עם הפרטים שלו על מנת שאת תיצרי אתו קשר. אבל אם גם הוא קמצן כמוך תוכלו רק להביט אחד בתמונתו של השני ולדמיין...

חוץ מתמונה את צריכה למלא כמה פרטים אישיים בסעיפים השונים: הסעיף הראשון נקרא: "קצת על עצמי" - אתרי ההיכרויות הן כר נרחב למספרי סיפורים למיניהם, לכותבי מדע בדיוני ואגדות, את יכולה ליצור דמות פיקטיבית לחלוטין והכל הולך. שלוש הגדרות מאוד מצאו חן בעיני "אוהבת את החיים" "זורמת" "נראית צעירה מגילי". עכשיו בואו ננתח את ההגדרות האלה.

מה זאת אומרת "אוהבת את החיים"? תסבירו לי איך אישה עם 4 ילדים, גרה בדירה שכורה, נוסעת באוטו טרנטה, מורה בישראל - איזה חיים בדיוק היא אוהבת???? מה יש לאהוב בחיים שלה?? כנראה שהכוונה "אוהבת את ערוץ החיים הטובים בטלוויזיה" כי זה מה שנשאר לה.

ובאשר לסעיף הזרימה, לאן בדיוק היא זורמת במצבה? לביוב? האם הכוונה שהיא מוכנה לקבל מגברים כל הצעה ולזרום אתה? האם הכוונה לעזור לשחרר את הזרמים שלהם? אני מניחה שהכוונה שהיא "קולית" "בראש טוב" ואם יציע לה מישהו לעשות סקי באלפים - כאשר היא בקושי התגלגלה על סקטים בילדותה, או קפיצת בנג'י ויש לה פחד גבהים - היא תזרום אתו עד המוות??

ההגדרה השלישית היא הנפלאה ביותר ונמצאת בשימוש על ידי גברים ונשים כאחד. "נראית צעירה מכפי גילה" מה יותר פשוט מלשים באתר תמונה "עדכנית" מלפני 10-15 שנה כאשר כל קשר בינה למציאות מקרי בהחלט? נתקלתי בלא מעט מקרים שנזקקתי לדמיון רב על מנת לשייך את הגבר החתיך שראיתי בתמונות מהצבא או מהיכטה שלו - לעלוב הנפש שעמד או ישב מולי....

הסעיף השני הנתון לפרשנות מרחיקת לכת כיד הדמיון הטובה על הכותב הוא "מבנה גוף" ותרשו לי לצטט מהכתוב באתר על מנת שלא אתבלבל: " גברי, רזה, ממוצע, בינוני, אתלטי, מעט משקל עודף,רחב, עגלגל, מוצק וחטוב, חסון, קטן, איתן, פרופורציונאלי, שרירי, בנוי, בנוי היטב,מבנה רך. ההגדרות האלו מתאימות לגברים ונשים כאחד, כאשר לנו הנשים ישנה הגדרה נפלאה נוספת והיא אצילית ( לא ידעתי שמשווים אותנו לסוסות). כשקראתי את ההגדרות בפעם הראשונה נזכרתי מיד במשקלים שיש באגרוף: זבוב, תרנגול, נוצה, קל - לרזים ולאחר מכן : מעורב, בינוני, סופר בינוני ולכבדים ביותר : בינוני כבד וכבד, ואז הבנתי שבעצם גם אני יוצאת לקרב של חיי ועלי להתאים את עצמי ליריב.

בעוד שבאגרוף המשקלים נתחמים בק"ג, באתר הכל נבנה בהתאם לסיפור שרוצים לספר. על מנת לצאת מהבלבול אני רוצה להתמקד בכמה הגדרות מעניינות. "מעט משקל עודף"- יכול לנוע בין 5-15 ק"ג תלוי בנתוני הפתיחה. "רחב" יכול להגיע לעתים ל "לא נכנס בדלת". "עגלגלה" - אצלנו הנשים מתחיל מהתחת ועד החזה כולל הבטן, והכוונה היא שאם נתכופף ונטה את הראש קדימה - יש סיכוי רב שנתחיל להתגלגל במדרון ולא נעצור. יש גם "מבנה גוף רך" - המרמז על משהו גדול ורך שאם לא תומכים אותו הוא נשפך... הסעיפים המעניינים הבאים הם: "בנוי ובנוי היטב". "בנוי" הכוונה לסתם פחון עם גג אזבסט ובלוק 10,סתם מישהו שהוריו ילדו אותו כ"מצוות פרו ורבו", לא השקיעו בו הרבה ... אך "בנוי היטב" זו כבר וילה עם ריבועים מבטון בבטן, בלונדיני עם עיניים כחולות שהוריו השקיעו המון בגידולו והתוצאות ניכרות. אין ספק שהם הגבר והאישה האידאליים.

ההגדרה האחרונה המאוד מעניינת ונתונה להמון פרשנויות היא " פרופורציונלי" - למה????? כאשר מישהו מגדיר עצמו כך זה מלווה בתמונה המצולמת מרחוק או בתמונת פספורט, אם אתם רואים שהראש משתרע לכל רוחב התמונה - תדעו שגם הגוף.  שום חתיכה לא תגדיר עצמה פרופורציונלית - אלא אם כן היא שמנה חסרת כל פרופורציה.

בקיצור על מנת להתאים לאתרי ההיכרויות ולמצוא משהו טוב לפרק ב', נרשמתי מיד למכון כושר, צבעתי לבלונד, הוצאתי את כל חסכונות הילדים על כמה ניתוחים פלסטיים ולייזר בכל הגוף, עשיתי מניקור פדיקור, חידשתי את המלתחה וכאשר הגעתי סופסוף להיות האישה האידאלית – נגמר לי הכסף למנוי..........
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל