כסילים וכסילות בכנסת לא יבינו טרור

צופה ישראלי סביר במרקע ורואה חברת כנסת (וזו רק דוגמה אחת), שאמורה להיות מכובדת והיא מביישת כל שומע כאשר היא מגלה לנו שיש בפלשתינים פגם.

צופה ישראלי סביר במרקע ורואה חברת כנסת (וזו רק דוגמה אחת), שאמורה להיות מכובדת והיא מביישת כל שומע כאשר היא מגלה לנו שיש

כסילים וכסילות בכנסת לא יבינו טרור
צבי י' כסה

צופה ישראלי סביר במרקע ורואה חברת כנסת (וזו רק דוגמה אחת), שאמורה להיות מכובדת והיא מביישת כל שומע כאשר היא מגלה לנו שיש בפלשתינים פגם. והיא מדגימה בתאטרליות בקולי קולות איון להם פ' - " פא פא פא פא " אין להם פ'. ולא נותר אלא לשאול איך נוצר מצב שמשכיל הופך לכסיל. משכילה הופכת לכסילה. איך? – כל כך מובהק וחוזר על עצמו: הוא או היא ניגעים בווירוס הלאומנות. ד"ר ענת ברקו, ח"כ. למדה קרימינולוגיה. עם כל כך הרבה פיסות מידע ובמומחיותה התמחתה בין היתר לראיין טרוריסטים פלשתינים קטנים. והיא יודעת מה שאנחנו לא יודעים ומלמדת אותנו בנאום בכנסת.

ויש שם מיקרופון כפול להסביר כמדענית כי אין עם פלשתיני. ההוכחה - כי אין להם בשפה פּ' דגושה. ומול המחאות באולם היא מתעקשת אין פ' ואין עם. לאן כסילותה מוליכה? - למסקנה דומה: אין עם יהודי כי אין אף יהודי שלם. כולם פגומים קצוצי ערלה. איך נאספים לכנסת אווילים כאלה. היא חקרה טרוריסטים והיא בקיאה ויודעת למה הם מוכנים למות. ההורים כאלה וההסתה כזאת וכזאת והמורים קיצונים והמשפחה בבעיות. המומחיות הקרימינולוגית מאפשרת לדעת אבל לא בהכרח להבין.

תשמעי ד"ר לקרימינולוגיה, חברת כנסת. תלמדי משהו מצאצא ישיר עם הגנים של העלייה השלישית: תלמדי ושנני: ב - 1916 שני פולנים תפשו ילדה יהודייה בת 12 ומרחו לה חזיר על הפה. ואז, ברגע זה היא החליטה "אני אעלה לארץ ישראל". עברו 4 שנים והיא קמה לעלות. אמרו הוריה סעי לאמריקה, שם אחותך ויש לך כל הניירות. והיא אמרה לא אסע לשם כי גם שם ישפילו אותי. ואני הולכת למקום שאולי יהרגו אותי אבל לא ישפילו אותי. את מבינה ד"ר, ח"כית? ועוד תשנני: מה ההבדל בינה לבין אימא שלה וסבתא שלה וסבתא רבה ועוד סבתא רבה? אותו היופי, אותם היצרים, אותם המינהגים. ההבדל אחד: קם דור צעיר אחרי 2000 שנה ואמר אותנו לא ישפילו יותר. זה סוד העניין שאת עכשיו בכנסת. כי אימא שלי לא הייתה מוכנה שישפילו אותה לא בפולניה/אוקראינה ולא באמריקה. מה שקרה לבת ישראל קורה לצאצאים של בני/ות ישמעאל. ב - 48 משני כדורים ברח כפר ומארבעה עיר. והיום עשרות אלפים מוכנים למות על ההשפלה. אם לא תביני את זה תחזירי את הדוקטוראט.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל