העפיפונים, הבלונים ושאר מרעין בישין – זה לא משחקי ילדים! אז נא לא לעבוד עלינו.

כל מי שעיניו בראשו במערכת הביטחונית בוודאי ראה את האתרים של חמאס ושאר הכנופיות וכן אתרי ה"פייסבוק" בהם נראים מפריחי=משגרי העפיפונים והבלוניסטים. הם לא ילדים בני שמונה ואף לא נערים בני 16!!!

לכותב שורות אלו הגיע מידע ממקורות מוסמכים שכמוהו, גם לאוספי הידיעות על הנעשה בצד השני בקרב גורמי הביטחון, יש חומרים רבים – מפלילים - הכוללים תצלומים לא מושחרים ולא מעוותים בהם נראים משגרי טילי העפיפונים ומטעני החבלה מוטסי ההליום. רבותי בתמונות נראים טיפוסים מזוקנים שריריים שמרכיבים את חומרי השיגור ומכינים את חומרי הנפץ וכיצד הם עושים זאת. זאת ואף הזאת התקנת מערכות מילכוד בעפיפוני השיגור ובבלונים אינה יכולה להתבצע על ידי ילדים , מדובר בטיפול בחומרי חבלה שרק אדם מיומן יכול להתעסק בהם. בנוסף בחומרים שהגיעו רואים כיצד יש חוליות ובהם אנשים הנראים כמפקדים=מארגנים וזו רק שאלה של זמן עד שגורמי המודיעין יגיעו לשמות המשגרים ושיוכן הארגוני.
לכן, מותר לנו כשם שמותר לאזרחים הסובלים בישובים סביב הרצועה, לדרוש משר הביטחון להפסיק ולהציג תמונה מעוותת על שמתרחש! על כן כמו שאומרים "במלחמה כמו במלחמה" ואם מר ליברמן אינך מבין עברית אז הנה בשפת המקור של המשפט הזה: a la guerre comme a la guerre ואם אינו מבין צרפתית אז את המשפט בשפה הבאה בוודאי הוא זוכר .На войне как на войне


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל