המלצתי הצנעה לוועדת פרס נובל בנורווגיה לנשיא ארה"ב דונלד טראמפ, על פעילותו למניעת מלחמת עולם שלישית

ההישגים של הנשיא להרגעת רוחות מלחמת שלישת והעברת שגרירות ארה"ב לירושלים

ביום 20 ספטמבר 2018, שלחתי מכתב למנכ"ל משרד החוץ מר יובל רותם, בזו הלשון
א.נ.
אני פונה אליך בבקשה לעזור לי לתרגם לאנגלית, לתקן, להוסיף או לשפר את הנכתב על פי שיקול דעתך ולשלוח לוועדת פרס נובל לשלום בנורווגיה עם המלצתי הצנועה להעניק לנשיא ארה"ב דונלד טראמפ, פרס נובל לשלום על פעילותו ותרומתו הענקית למניעת מלחמת עולם שלישית, לפי הפירוט :
ב- 16 ינואר 2018 חתם על הסכם עם אירן על פירוק הנשק הגרעיני בפיקוח ועדה מטעם האו"ם. ההסכם חל גם על האיחוד האירופי שכולל את גרמניה, צרפת, בריטניה ובריסל.
ב- 12 יוני 2018 הוא חתם על הסכם היסטורי עם נשיא צפון קוריאה קים ג'ון מון, שאיים להשמיד את ארה"ב ונשמע נחוש ללחוץ על הכפתור האדום וכל בר דעת מבין שהנשיא טרמפ היה מקדים אותו ומי יודע איך היה נראה העולם אם גם רוסיה ואירן משתתפות 'בחגיגה'.
להסכם עם צפון קוראה יש השלכות מרחיקות מלחמה בין ארצות מזרח אסיה.
מדינת ישראל יוצאת נשכרת לגבי האיום על קיומה מצד אירן, מדינות נוספות וארגוני טרור
למיניהם כגון החיזבאללה, דאע"ש ואחרים.
בתוך כך מומלץ להעניק את הפרס גם לראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו על שהצעיד את המדינה לקדמת הבמה העולמית, הפך אותה למעצמה ועל פעילותו המבורכת במגעים שקיים עם מרבית ראשי מדינות אירופה, ערב ואחרות ומנע מלחמה אזורית שגם היא הייתה עשויה לגרור אחריה מלחמת עולם שלישית.
נ. ב.
ולא אמרנו מילה על קיום הבטחתו של הנשיא טראמפ על ביצועה העברת של שגרירות ארה"ב לירושלים והכרתה כבירת ישראל לעד.
אודה על הענות חיובית.
בכבוד רב, הלל מאיר
את המכתב עם פרטיי האישיים וכתובת האימייל, שלחתי גם ל-אימיילים של לסגנית שר החוץ ציפי חוטובלי, ל-שר זאב אלקין וכמובן קיבלתי תשובה לקונית שההמלצה עוברה לגורם המתאים.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל