מחליפי הזהויות- או כיצד הזיקית הפלסטינית מחליפה צבעים

בימים האחרונים התפרסמה בתקשורת ידיעה לפיה "ארגוני המאבק למען האסירים ולהטבת מצבם ושחרורם" פנו לארגונים האירופאיים שבעבר מימנו את פעילותם כארגוני זכויות אדם, שימשיכו להזרים להם כספים.

הידיעה מעניינת ככל שתהיה הדליקה זרקור בקרב אותם שהיו מעורבים בנושא ארגוני המחבלים במאה העשרים והעלתה זיכרונות, מהן קשים, על תקופה קשה בתולדות מדינת היהודים.
אך הבא ונתחיל בסקירת האירועים האחרונים:
בתקשורת הישראלית ובמיוחד בעתון "הארץ" פורסמו לאחרונה בהבלטה רבה ידיעות שחלקן (בעיקר אותן שפורסמו ב"הארץ") הדגישו את מעצרה של חברת "המועצה המחוקקת הפלסטינית (PLC)" ח'אלדה ג'ראר, עורכת דין במקצועה שעמדה בראש הפעילות של אנשי אבו מאזן בבית הדין הבינלאומי בהאג כדי שהתובעת שלו תכריז על חקירת פשעים נגד האנושות על ידי בעלי תפקידים במדינת ישראל. זאת ואף זאת על פי מקורות בטחוניים מהרמה הבכירה ביותר היא למעשה ובפועל מנהיגת ארגון "הטרור החזית העממית לשחרור פלסטין" במרחב יהודה ושומרון. בנוסף לכך היא עמדה ועומדת בראש אחד מארגוני הסיוע שקיבלו בעבר סיוע מהאיחוד הארופאי לפעילותו ההומניטרית של הארגון בראשה היא עומדת.

סיפור מעצרה האחרון של ח'אלדה והחקירות סביב פעילותה, בא בעקבות חשיפת תא הטרור שחבריו ביצעו את פיגוע המטען בעין בובין, בו נרצחה רנה שנרב הי"ד ונפצעו אחיה ואביה. החקירה חשפה כי התשתית ביצעה פיגועי ירי נוספים ותכננה לבצע פיגועים משמעותיים נוספים!

אז הנה לכם סיפור כיצד ארגון טרור מסתתר מאחורי "ארגוני סיוע תמימים" הנתמכים על ידי מדינות המקיימות קשרים דיפלומטיים ומסחריים עם ישראל ועתה מיתמם ביחד עם ארוני "סיוע" נוספים שהם המפעילים את מערכת ה-BDS ושאותן מדינות התומכות בארגונים הללו מצהירות שהן נגד החרם על מדינת ישראל, האמנם?

ולסיום מה שהעיתונאים אוהבים לכנות "שורת המחץ" או באנגלית " THE PUNCH LINE" המעניין שמתוך שורת מנהיגיו של הארגון המתקרא "החזית העממית לשחרור פלסטין" שאף עמדו בראשו על סעיפיו השונים, היו שניים- רופאים במקצועם- ד"ר ג'ורג חבש שאלוהים לא ירחם על נשמתו الله لا يرحم روحه, וודיע חדאד שגם עליו יש לומר שאלוהים לא ירחם על נשמתו الله لا يرحم روحه יעני אנשים המרחמים ומטפלים בזולתם אבל איזה טיפול הם העניקו לתושבי מדינת ישראל? רצח ועוד רצח; מכוניות תופת ופיגועי התאבדות ועוד שבחלק גדול מהם טיפלתי .


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל