"אמנות הדיוק" - כך תגיעו למטרות החשובות בחיים

ראיתי את הסרט "הסוד", קראתי את "הכוח", שמעתי אין ספור הרצאות, אומר לי מתאמן מתוסכל, ועדיין לא הגעתי למימוש החלומות שלי...הכיצד??.אנחנו נמצאים בעידן של התפוצצות מידע, כולנו יודעים הרבה יותר מדי. אבל האם הידע הזה עוזר לנו בהכרח להגיע למטרות החשובות שלנו, לשאיפות העמוקות ביותר שלנו?

 

האם ידע עוזר לנו לאהוב את עצמנו, להשלים עם עצמנו, למצוא את האהבה הזוגית?
אז מה בעצם עוד ניתן לחדש ביחס לנושאים אלו? שאלה טובה.
הדבר שיכול לתת ערך מוסף אמיתי, כזה שיאפשר לפרוץ דרך הוא "פיין טיונינג" או בעברית מצויה: "אמנות הדיוק". אפשר לדמות זאת למצב שבו אתם מעוניינים לשמוע תחנה מסוימת שאהובה עליכם ברדיו אבל אתם לא מצליחים למצוא אותה. ואז אני באה אליכם ואומרת לכם תזיזו את המחוג קצת שמאלה ואז ימינה ...ואתם מתעצבנים ואתם אומרים לי אבל מיכל זה בדיוק מה שעשינו וכל מה שאנחנו מקבלים זה רעש... אז המטפורה הזו מדוייקת להפליא. מה שאנחנו צריכים כאשר אנחנו לא מצליחים להגיע למטרות שלנו זה פיין טיונינג. "אמנות הדיוק". מדובר במלאכה מאוד עדינה שצריך להיות בהקשבה מאוד פנימית ושקטה אליה כדי להצליח לדייק לעצמכם את הדברים. כדי לעלות בדיוק על התדר המדויק של התחנה שאתם מחפשים. ובשביל זה צריך שקט פנימי ובעיקר להשאיר את ניסיון העבר בחוץ. אם נכניס את כל מה שאתם כבר יודעים לשיחה הזו זה רק יפריע זה יעשה המון רעש, לכן פשוט תרוקנו את המיינד שלכם מכל תאוריות וחוויות העבר כמו דף נקי ותכנסו לשיחה הזו פתוחים וריקים עד כמה שאפשר.
אז מה כוללת "אמנות הדיוק"?
1. דף נקי – זיהוי האמונות המעכבות שלנו. האמונות שלנו מהעבר מעכבות אותנו. כשאתם יוצאים לדייט או לראיון עבודה אתם חייבים לשתול אמונה חדשה וחיובית במוח שלכם. אחרת תיקחו אתכם את כל ניסיון העבר והתוצאה תהיה – אותה תוצאה.
2. הצהרה גלויה ב4 רמות. לחשוב, להגיד, לפעול ולהאמין שמגיע לי שפע, אושר, אהבה. וחובה לפעול בכל אחת מהרמות הללו בסנכרון מושלם.
3. פעולה – לעשות הרבה פעולות מקדמות ואיכותיות עם נשמה וכוונה ולא כדי לצאת ידי חובה !!!
4. חזרתיות על פעולה ללא קשר לתוצאות – מצאו את הדרך לחזור שוב ושוב על פעולות מקדמות עם האנרגיה הנכונה ללא קשר לתוצאות. הכוונה שעליכם לנתק את הערך העצמי מהתוצאה. אם חוויתי דחיה אני לא מקשרת את זה לערך הפנימי שלי למרות שהנטייה הטבעית שלנו היא לקחת הצלחות וכישלונות ומיד לייחס אותם לערך העצמי שלנו. הנקודה הזו היא קריטית להצלחה שלנו. שכן הביטחון העצמי שלנו גדל לא רק מול הצלחות, אלא בעיקר ביכולת להתמודד עם כישלון. שם הוא בעיקר נבנה. היקום בוחן אותנו. האם באמת אנחנו מרגישים שמגיע לנו להיות מאושרים, אהובים, מצליחים? והוא בוחן זאת כאשר אנחנו מצליחים לשמור על התדר החיובי שלנו ללא קשר לתוצאה השלילית.
כאשר אני מצליחה לשמור על האמונה שלי בעצמי למרות הנסיבות אני מדייקת את ההוויה שלי.
היכולת שלנו למגנט לחיינו את המטרות שלנו היא תוצאה של דיוק ההוויה הפנימית.


 

 

מקור תמונה: FreeDigitalPhotos.net


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל