מתעתועי הקורונה

כאשר פרצה מגפת הקורונה בגלובוס הקטן שלנו. מדינה קטנה שלנו ושמה ישראל החליטה להיות חלוצת החלוצות ולתרום את גופה למדע. החליטה לחסן כל קבוצות הסיכון מגיל 60 שנה ומעלה בחיסוני פייזר ומודרנה. הכרזה חד משמעית יצאה לחלל הציבוריות הישראלית והיא: מחקרים מוכיחים כי מנת החיסון יעילה ב - 95% מהידבקות במגפה

כאשר פרצה מגפת הקורונה בגלובוס הקטן שלנו. מדינה קטנה שלנו ושמה ישראל החליטה להיות חלוצת החלוצות ולתרום את גופה למדע. החליטה לחסן כל קבוצות הסיכון מגיל 60 שנה ומעלה בחיסוני פייזר ומודרנה. הכרזה חד משמעית יצאה לחלל הציבוריות הישראלית והיא: מחקרים מוכיחים כי מנת החיסון יעילה ב - 95% מהידבקות במגפה. וכך המוני בית ישראל אצו רצו פשטו זרועותיהם בשמחה ובצהלה וספגו את מנת החיסון הראשונה. והיינו אור לגויים המדינה הראשונה בעולם שרוב אוכלוסיית הסיכון התחסנה והביסה את המגפה. האומנם?!
חלפו חודשים ונמצא כי חלק מהמחוסנים נדבקו בנגיף למרות החיסון. ואז פרץ מחקר חדש המלמד כי מנת חיסון ראשונה אינה מספקת ויש לספוג עוד מנה כדי שהחיסון אכן יהווה חיסון יעיל. ושוב עמך בית ישראל חשף זרועותיו וספג עוד מנה. ושוב נהיינו אור לגויים המדינה הראשונה בעולם שהתעמתה עם הקורונה וניצחה. האומנם?!
ושוב חלפו שבועות חודשים ונגיף הקורונה בועט שועט ומדביק מכל הבא ליד מחוסנים ולא מחוסנים כאחד נפלו למשכב חלקם נכנע לנגיף וחלקם נלחם ושרד עם אי אלו תופעות לוואי. ושוב מחקר נוסף מתפרץ ומכריז בריש גלי ובקול אחד ואחיד מעל מרקעי הטלוויזיה ובכל הערוצים כי אין חיסון של 100% וכי גם המחוסנים יכולים להידבק
ואז נשאלה או לא נשאלה השאלה אם כן מה הועילו חכמים בתקנתם מה מועיל חיסון שאינו מחסן ורבים מהמחוסנים נדבקו ונפלו למשכב ואף חלקם עברו לעולם שכולן טוב.
ואז שוב התפרץ עוד מחקר שממצאיו "המדעיים" הוא: שהמחוסנים גם אם נדבקו במחלה תופעות הלוואי של המחלה קלות יותר מאלו שלא חוסנו ונדבקו במחלה. מה שמלמד בעצם החיסון מה שתורם הוא מעט חיסון פלוס הקלת תופעות הלוואי למחוסנים שנדבקו. ומה שעוד מלמד שלחיסון יש תופעות לוואי
ובעוד פרשני הקשקשת מעליבי האינטליגנציה הציבורית ממטירים עלינו בוקר וערב הבלים ולהגים חסרי שחר תיאוריות מתאוריות שונות והכרזות חדשים לבקרים הסותרות אלו את אלו. בו ביום, בו ברגע, שוב אנו מתבשרים בצורך הדחוף הבהול למנה השלישית והיא בעצם לא המנה השלישית חלילה! כי אם השם המכובס המכונה "הבוסטר".
ואיש מכל פרשני הקשקשת המלהגים עצמם לדעת לא העז לשאול ומה אחרי המנה השלישית ? הרביעית? החמישית? השישית? ומה יהיה על הגוף שלנו המפוטם בכפייה כאותו אווז במנות יתר של חיסונים שלא יפסקו. אך היו מעט צדיקים שהודו בפה מלא ואמרו אכן אין בררה הקורונה תחיה לצדנו שנים רבות בשכנות טובה. ואכן נזקק לרביעית חמישית שישית שביעית וכן הלאה. ואף שרת איני יודע מה השרה שקד אמרה אכן זו מגפה ואכן יש להכיל את מתינו מה שמרמז שאין תקווה ואין לתת יהבינו בחיסון.
”עוֹד זֶה מְדַבֵּר, וְזֶה בָּא וַיֹּאמַר" בטרם עיכלנו ממצאי המחקר הקודם והנה עוד מחקר נוסף המכריז קבל עם ועדה כי מי שהתחסן מנה ראשונה ושניה ואינו מתחסן בבוסטר כאילו לא התחסן כלל ועיקר וכל זכויותיו מופקעות. מה שמלמד שבעתיד מי שהתחסן מנה ראשונה שנייה ושלישית ורביעית וחמישית ואינו מתחסן בפעם השישית כאילו כלל לא התחסן וכל זכויותיו מופקעות.
ומחקר בצד מחקר, ועוד מחקר כעקב בצד אגודל, מחקר נוסף מתפרץ לחלל הציבוריות הישראלית על יעילותו של הבוסטר בהקטנת סבירות ההידבקות. מה שמלמד שסבירות ההידבקות בכל זאת קיימת למרות החיסון השלישי אלא שסבירותו מוקטנת.
ושוב מעטים מבני ישראל אלו שכבר מהמנה הראשונה כבר ממתינים בציפייה למנה השלישית הרביעית והחמישית מה גם שזה בחינם אצו רצו וקבלו את הבוסטר בצהלה ובשמחה.
ובטרם נספג החיסון בגוף המחוסנים כבר התפרץ עוד מחקר נוסף המוכיח את יעילותו הרבה והמועילה של הבוסטר.
מתברר שאנו לא רק מעצמת הייטק גם מעצמת מחקרים היודעת לפענח מחקר בטרם ניסויו. אשרינו עם ישראל.
מחקר ראשון דיבר על האוכלוסייה הפגיעה קרי המבוגרת מגיל 60 ומעלה אז גלשו לגילאי חמישים שישים ארבעים שלושים עד גילאי 12 ומטה . מה שמזכיר הוויכוח בין אברהם לאלוהים על כמה צדיקים יש בסדום.
ובאחד הערבים הגיח קריין זחוח דעת מעל מרקעינו ומכריז בקול צהלולים כי רוב רובם של המתים אלו שלא התחסנו במנה השלישית. וווואאאאוווו! אכן דיוק מחקרי מפליא שמתחסני מנה שלישית לא מתו כי רק עכשיו התחסנו ומה לעשות טרם הספיקו למות. אך רובם של המתים אלו שלא התחסנו בבוסטר מלמד שמעט מאלו שהתחסנו בבוסטר אכן הספיקו למות.
אנומלית החיסון: פעם ראשונה בהיסטוריה שהאדם הבריא שאינו חולה במחלה מאיים על האדם המחוסן מהמחלה. נפלאות תעתועי ההסברה וההיגיון
ואיך זה שמעולם לא נשאלה השאלה המתבקשת מדוע מנכ"ל פייזר אינו מתחסן ובפיו הוא מודה שאינו מתחסן כי גילו 60 אינו נמנה באוכלוסיית הסיכון. אכן רב הנסתר על הגלוי הבלבול על ההתמצאות השקר על האמת הכחש על המציאות
איני בעד ואיני נגד רק אומר שאני מבולבל רב הנסתר על הגלוי, רב הבלבול על הבהיר, ופרשני הקשקשת הלהגנית 24/7 שטפו מוחות רבים, ואף הפחידו, ואף איימו, וכך אט אט ניטלה הריבונות האינדיבידואלית של הפרט על גופו ועל שיקול דעתו.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל