נגד הלאומנים המשיחיים ההתנחלותיים הטוענים כי מראשית היינו כובשים גזענים מדכאים אפרטהיידים

נגד הטוענים ההתחלותיים המשיחיים - שכדי להצדיק מעשיהם בשטחים - טוענים כי מראש היינו כובשים, מדכאים, קולוניאלים מערביים במזרח. מאמר זה מזים את השקר הזה.

נגד הלאומנים המשיחיים ההתנחלותיים הטוענים כי מראשית היינו כובשים גזענים אפארטהיידים דכאני פלשתינים.
צבי י' כסה
חברים/ות, נמאס לי מהלאומנים והמשיחיים ההתנחלותיים, שכדי להצדיק את עלילותיהם הרעות בשטחים, טוענים שמלכתחילה הציונות הייתה דכאנית ואפרטהיידית. אני מבקש מכם להפיץ את המסמך
"ציונות להצלת עם – 1897 - 1967 !
ציונות לדיכוי עם אחר – 1968 – 2022 !"

ציונות להצלת עם – 1987 - 1967 ! ציונות לדיכוי עם אחר – 1968 – 2022 !
צבי י' כסה
לא היינו דכאנים ולא גזענים ולא אפארטהיידים. היצלנו עם!

אמנסטי אינטרנשנל פירסמו אתמול כתב מרשיע על ישראל. פרופ. מרדכי קרמניצר בהארץ מלמד את המסמך ואת ההטעיות שבו. בין הנאצות נאמר שמלכתחילה ישראל היא פרויקט מערבי לאפארטהייד ודיכוי הפלשתינים. דבר הרשע הזה מופיע לדאבוני גם ברשתות החברתיות. ואותו אני מבקש לעקור.

אני שמאל ואין יום שאני לא נאשם ברשת ע"י פטריוטים ימנים לאומנים איך אני שגירשתי פלשתינים מבקר היום את מדיניות הממשלות הקולוניאליות. מה לי הדבר? הרי מלכתחילה היינו כובשים מגרשים. הבל הדבר. אני וחברי ב - 48 הברחנו את הפלשתינים במלחמה הגדולה, כדי לייסד מדינה כזכותנו הלאומית עפ"י הצדק האנושי. קודם לצדק לריבונות לאומית הצדק האקסיסטנציאלי האנושי: הלכו שניים במדבר וצפיחית מים בידם. שתו שניהם ומתו. שתה האחד וחי - "חייך קודמים לחיי רעך". אנחנו באנו הנה להציל עם. 10מיליון יהודים היו באירופה וכאן מיליון פלשתינים. אחרי מרד ההשכלה ואחרי משפט דרייפוס, ידענו שהולך עלינו אסון. גרשו אותנו מכל מקום בעולם (כולל רוזוולט, ארה"ב). ובאנו לארץ - היישוב העברי - אל הפלשתינים ואמרנו לעצמנו ולהם שמצאנו קרש הצלה יחיד בים. ואתם יושבים עליו. נעלה "גם אנחנו" - זה הצדק. והפלשתינים ענו ב"רק אנחנו", לא תעלו. ופרצה מלחמת שני השבטים. אליהם הצטרפו ערבים רבים. ואלינו אנרגיות ההצלה הלאומית וכל שוחרי הצדק הנאורים. ואנחנו עם ה"גם אנחנו" ניצחנו בכוחנו ובצדקתנו. וברחו מאות אלפי פלשתינים מה שהם מכנים בצדק נכבה.

בריחתם אפשרה את הקמת המדינה. ואין לנו אלא לדבוק כאן בצדק האקסיסטנציאלי האנושי "חייך קודמים לחיי רעך". ניצחנו במלחמה לחיים ולמוות בכוחנו ובצדקתנו הכפולה - הזכות הלאומית והקיומית האנושית. וזו הייתה מהפכת הריבונות של העם היהודי - הציונות להצלת עם. וכך היינו עד ימי ששת הימים ב -67. על הציונות הזאת של הצלת עָם העולם הנאור פרס כתונת פסים.

מהפכת התקומה הלאומית פרצה וצלחה "מהלך לך" מצידוק הדין והמשיחיות שכלאה אותנו 1850 שנה בגלות מחפירה. וזו לעזאזל חזרה עם הניצחון המופלא בששת הימים. שמאל וימין נגדשו במשיחיות.

ערב המלחמה נאצר הכניס את דיין ובגין לממשלה. ואלה מנעו מאשכול להשלים את הניצחון הצבאי שהביא. המשיחיים הראשונים היו הטבנקינים (התנגד לחלוקה) של הקב"המ ואנשי ארץ ישראל השלימה - אנשי התרבות והרוח של השמאל. ואחריהם חבורת דתציונים חניכי ישיבת מרכז הרב של "ראשית צמיחת גאולתנו". גוש אמונים נחרץ להנהיג את העם. ממשלת רבין - פרס נכנעה להם בסבסטיה. יגאל אלון הכניס אותם (נגד דיין) לחברון. ואח"כ בא בגין (התנגד לחלוקה) עם יהיו אלף אלוני ממרא . וכל המשיחיות הזאת שינתה פניה של ציונות להצלת עָם לציונות של דיכוי עָם אחר. מדמוקרטיה אנושית לקולוניאליסטית –(האחת בעולם). כתונת הפסים נקרעה מהציונות שאחרי ששת הימים.

וכשניסה ישראלי-מקור אחד לעשות מעשה דה-גולי להחזיר אותנו מהמשיחיות, הוא נרצח. כל יתר ההתפלפלויות הם קש וגבבה. אנחנו לא חייבים לערבים ולפלשתינים אלא לעצמנו. להיות ישראלי, יהודי שזוכר את השורש שהביא בספרו פרופ. קלמן פרק, שאביו אמר לו זיי א מענטש - שתהיה בן אדם - כאשר דחף אותו מחלון הקרון להינצל. (ראה הספר "שתהיה בן אדם). הציונות השנייה - 67 - 2022 היא מוחקת בשלבים את הראשונה. מדינת ארץ ישראל של הקולוניות ההתנחלותיות וחניכיהם הפורעים בשומרון וחברון היא החותרת נגד מדינתו האחת של עם ישראל. 7 מיליון יהודים חכמים שחיים בישראל, רובם סוברים שנוכל (48%) לשלוט ב - 7 מיליון פלשתינים נטולי זכויות ותקוות - השכל שלהם טיפש.
הפיצו את הדברים הללו כדי שהלאומנים המשיחיים לא יוכלו לספר שמלכתחילה היינו מנוולים. הציונות להצלת עם הייתה האירוע האנושי הצודק בהיסטוריה האנושית.
.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל